Karviná zakončila přípravu vítězně

18.07.2010 | Redakce

Karviná zakončila přípravu vítězně V posledním přípravném utkání si karvinští fotbalisté počínali skvěle. V Luhačovicích zdolali silnou Tescomu Zlín 0:1 a nyní se mohou v klidu připravovat na úvodní kolo Ondrášovky cupu.

Přípr., sobota 17.7.2010
FC Fastav Zlín - MFK Karviná  0:1  (0:0)
Branka MFK OKD Karviná: Ciku
Počet diváků: 0

Asi nejvydařenější zápas v přípravném období sehráli karvinští fotbalisté. Téměř po celý první poločas na hřišti dominovali a svého soupeře k ničemu nepustili. Jedinou slabinou bylo neproměňování šancí. Nejprve zahodil dvě slibné příležitosti Vladan Milosavljev. Stejně neúspěšně si počínal i Vladimír Mišinský, který poslal míč z výhodné pozice nad bránu. Další šanci zahodil Ciku, který pálil po přihrávce Jursy.

Před koncem poločasu se hra vyrovnala a byli to zlínští, kteří si vypracovali dvě zajímavé akce. První ránu zblokovala obrana a při druhé střele se vyznamenal gólman Kafka.

Ve druhém poločase byli zpočátku aktivnější hráči Tescomy. Ale od vstřeleného gólu, jehož autorem byl Ciku, kralovalo na hřišti již jedno mužstvo. Perfektní hrou zadních řad uhrála Karviná čisté konto, což je příslibem před mistrovskými zápasy.

Ostrou generálku před startem druhé ligy obstará první kolo Ondrášovky cupu. V ní se v sobotu 24. července střetneme s divizním nováčkem z Lískovce, jehož dres oblékají bývalí hráči Karviné – Zdeněk Holý a Michal Chlebek. Utkání v Lískovci má výkop v 17:00 hodin.

• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!