Generální partner
Světlý režim
9. květen 2012

Karvinští doma jen remizovali s Jihočechy

Fotbalisté Karviné opět prohospodařili nadějně rozehraný zápas a s jihočeským Táborskem jen remizovali.
MFK Karviná
středa 9.5.2012
1:1
(0:0)

Diváci: 985
Sezimovo Ústí
Paleček – Hrtánek, Hoffmann, Bolf, Knötig (26. Cverna) – Ciku, Vladavić, Savić, Jursa, Bartošák (82. Bartozel) – Juřena (55. Mišinský).
Branky: 66. Ciku – 78. Hric.
ŽK: Ciku, Cverna, Bartošák – Přeučil
Rozhodčí: Matějek – Peřina, Slavík

Komentář

Svěřenci trenéra Marka Kalivody nenavázali na herně slibné vystoupení ze Sokolova, bodům ale byli paradoxně blíž.

Ani jeden tým si v úvodní půli nevytvořil větší šanci. Děj se odehrával především mezi oběma šestnáctkami. „V poločase jsem hráčům zdůraznil, že musíme zrychlit hru, dokud soupeř není zformovaný. Jakmile zformovaný byl, měli jsme problém se do jeho vápna vůbec dostat. Hráči měli za úkol dávat více balonů do stran a přidat důraz v šestnáctce, protože v první půli vůbec nepomohli Vaškovi Juřenovi na hrotu. Buď balony směřovaly až za něho, anebo pokud nějaký balon Juřena vybojoval, jsme ho prohráli v osobním souboji, případně u něj nebyli včas,“ poznamenal trenér Kalivoda.

Dvacet minut to vypadalo, že jeho rady si hráči vzali k srdci. Výrazně přidali a Ciku dal vedoucí gól, čímž nasměroval Karvinou k vítězství. V poslední čtvrthodině už ale opět domácí zabředli do bídy prvního dějství a nakonec po další hloupé chybě inkasovali na konečných 1:1. „Takové góly pak mají za následek, že jsme všem k smíchu,“ ulevil si kouč Kalivoda.

zdroj: denik.cz

Rozhovory Rozhovory
ne 15.11. | redakce

Lukáš Čmelík: Z kabiny je cítit dobrá nálada

V prvním rozhovoru Lukáš Čmelík vychvaluje svůj nový klub, přidává názor na českou ligu a prozrazuje, s kterými hráči aktuálního kádru už v minulosti hrál v jednom týmu...

st 11.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - TOMÁŠ OSTRÁK

Dvacetiletý šikula Tomáš Ostrák patří německému Kolínu nad Rýnem, nyní je ovšem v Karviné na ročním hostování a daří se mu skvěle. Je důležitým článkem základní sestavy, navíc byl premiérově povolán do reprezentační jednadvacítky.

so 31.10. | redakce

Martin Šindelář: Mrzí mě, že se liga přerušila, přestože jsme dodržovali manuál

Od 3. října nehrají, pouze tvrdě trénují a čekají na povolení znovu hrát. Stoper Martin Šindelář doufá, že se brzy začne, protože tréninky jsou dost náročné. Aby ne, když se o víkendech nehraje a není se na co šetřit...

čt 15.10. | redakce

Herc po návratu z reprezentace: Proti Francii to byla výborná zkušenost

Kvalifikace o EURO už nemůže pro slovenskou jednadvacítku skončit postupem, ovšem i tak je o zážitky podle Christiána Herce postaráno. Pondělní duel ve Štrasburku proti silné domácí Francii je toho jasným důkazem.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii