Generální partner
Světlý režim
23. listopad 2011

MFK OKD Karviná porazil juniorku Baníku 3:1

Fotbalisté MFK OKD Karviná porazili v úterním přátelském utkání hraném na Bažantnici juniorku Baníku Ostrava.
MFK Karviná
středa 23.11.2011
3:1
(2:0)

Diváci: 70
Baník Ostrava B
Kafka - Mráz (46. Hrtánek), Cverna, Motyčka (46. Maryniok), Knötig - Ciku (46. Bartozel), Jursa, Puškáč (46. Ficek), Milosavljev - Presl (65. Lišaník), Bartošák (46. Legierski)
Branky MFK OKD Karviná: 15. Motyčka, 24. Jursa, 47. Milosavljev

Komentář

Karviná měla od prvních minut převahu, kterou brzy zúžitkovala ve vedoucí gól. V 15. minutě se po standardní situaci prosadil na zadní tyči číhající Motyčka. Záhy, ve 24. minutě, se Karviná radovala z druhé branky. Po faulu na Presla proměnil pokutový kop Jursa.

Krátce po změně stran přidal třetí branku Milosavljev, srbský záložník pohotovou střelou překonal gólmana Baníku Hlaváče. Hostující Baník snížil na konečných 3:1 krátce před závěrečným hvizdem utkání.

"Zápas hodnotím pozitivně, protože splnil svůj účel. Zahráli si především na podzim méně vytížení hráči, měl jsem také možnost vidět nadějné dorostence a nové tváře," řekl po utkání hlavní trenér MFK OKD Karviná Karel Kula.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo