Generální partner
Světlý režim
19. září 2010

O vítězi rozhodlo deset minut.

Debaklem skončilo vystoupení karvinského týmu ve Zlíně. Během deseti minut inkasovali čtyři branky a sami vstřelili pouze jedinou.
FC Zlín
sobota 18.9.2010
4:1
(2:0)
Stadion Letná
Diváci: 2234
MFK Karviná
Skácel - Pazdera, Malý, Zbožínek, Jelínek - Šrom (62. Novák), Elšík, R. Dobeš, Šmahaj (83. J. Dobeš), Borák (90. Švach) – Poznar
Kafka – Hoffmann, Mihálik, Homola, Štajer (78. Jursa) – Pavlík – Ficek, Knötig (46. Milosavljev), Gonda – Gottwald (46. Opic), Mišinský
Branky: 38. a 48. Dobeš, 43. Šrom, 53. Poznar – 59. Milosavljev
ŽK: Poznar, Pazdera – Mihálik, Milosavljev, Homola
Rozhodčí: Matějek – Santarius, Gallo

Komentář

Až do 39. minuty nic nenasvědčovalo tomu, že si hráči MFK OKD odvezou ze Zlína potupnou porážku. Jenže stačilo deset minut a naděje na dobrý výsledek vzala za své.

Jako první se zapsal do střelecké listiny Dobeš, který využil chyby karvinských obránců a nikým neatakován vyslal nechytatelnou střelu – 1:0.

Další úder do vazu přišel o pět minut později. Nejprve Borák vyzkoušel pozornost Kafky, který prudkou ránu pouze vyrazil a pro Šroma již nebyl žádný problém dorazit míč do brány – 2:0.

Domácí tak vystavili karvinským před přestávkou pořádné KO. A v úvodu druhé půle je úplně dorazili.

Nejprve se v brejkové příležitosti ocitnul Borák a Homola musel zatáhnout za záchrannou brzdu. Z nařízeného přímého kopu Zlín udeřil potřetí. Dobeš zakroutil míč k tyči a rázem to bylo – 3:0.

Než se hráči MFK stačili vzpamatovat, přišel čtvrtý gól v jejich síti. V 53. minutě Tescoma předvedla kombinaci v našem pokutovém území, balón doputoval k Poznarovi, který ho uklidil do brány – 4:0.

Stejný hráč mohl skórovat i o několik chvil později. Jenomže jeho hlavička po rohovém kopu nenašla svůj cíl.

Hned poté se konečně prosadili i karvinští. Vladan Milosavljev napřáhl z dálky a krásnou střelou vymetl šibenici – 4:1.

Zkorigovat výsledek mohl Opic. Ale tentokrát nenapodobil svého srbského kolegu. Jeho rána jen těsně minula tři tyče zlínské brány.

Do konce zápasu se již nic zajímavého neudálo. Hráči Tescomy si dokráčeli pro zasloužené tři body a upevnili si šestou příčku. Naopak Karviná si za chyby v obraně nezasloužila vyhrát. O reparát se však může pokusit v neděli 26. září od 16:00 hodin, kdy na vlastním stadionu v Karviné – Ráji hostí nováčka soutěže ze Znojma.

Před tímto duelem čeká naše fotbalisty bonbónek v podobě zápasu Ondrášovky cupu s ligovým Slovanem Liberec. Zápas se odehraje na karvinském Městském stadionu ve středu 22. září od 16:30 hodin.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo