Generální partner
Světlý režim
5. září 2010

Plichta s nováčkem soutěže

Bezbrankovou remízu uhráli fotbalisté Karviné na půdě nováčka. Skvělou práci odvedla obrana zelenobílých, která domácí prakticky k ničemu nepustila.
Sezimovo Ústí
sobota 4.9.2010
0:0
(0:0)

Diváci: 680
MFK Karviná
Doležal - Rožboud, Nesvadba, Macháček, Čupr - Kočí (75. Barteska), Cíferský, Jasanský - Horka (62. Vaněček), Simr - Mach
Kafka – Jursa, Homola, Mihálik, Tchuř – Gonda (73. Slončík), Pavlík, Motyčka (46. Ciku), Knötig – Ficek – Mišinský (86. T. Zápotoka)

ŽK: Cíferský, Mach - Mišinský
Rozhodčí: Hrubeš - Večeřa, Dobrovolný

Komentář

A opět se projevila karvinská slabina – neproměňování šancí. Hned v té první se ocitl Mišinský, kličkou zamotal hlavu gólmanovi Doležalovi, ale střela z úhlu pouze rozvlnila boční síť.

Stejný hráč se pokoušel překonat Doležala o několik minut později. Jenže domácí brankář si na jeho dělovku počkal.

Poté se osmělili i hráči Spartaku a dvakrát zahrozili. Nejprve si naskočil na centr Simr a Kafka se svým zákrokem vytáhnul. A tvrdou ránu Rožbouda zastavilo až břevno.

Další domácí příležitosti zlikvidovala pozorná karvinská obrana v čele s Jiřím Homolou. Tomuto se úvodní střetnutí v zelenobílém dresu povedlo a je velkým příslibem pro další druholigové boje.

Druhou půli odstartovala zajímavá příležitost Gondy, jenže Doležal opětovně podržel svůj tým. Karvinští v této fázi zápasu svého soupeře přitlačili a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy padne první gól. Bohužel se tak nestalo.

Obrovská šance přišla až v závěru utkání, a opět byl u toho útočník MFK Vladimír Mišinský. A jak utkání načal, tak ho i zakončil – neúspěšnou střelou.

Po dvou porážkách si tak hráči Karviné připsali bod za remízu. Rozmnožit bodové konto budou chtít hned za týden.

V dalším kole se totiž střetnou s dalším nováčkem soutěže. Do Karviné přijede Slovan Varnsdorf. Utkání se odehraje v neděli 12. září od 16:00 hodin na Městském stadionu v Karviné – Ráji.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo