Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2014

V přípravě výhra 2:1 nad Hlučínem

Pár přítomných vidělo na Bažantnici výhru domácího celku 2:1 nad třetiligovým soupeřem.
MFK Karviná
pátek 28.11.2014
2:1
(1:0)

Diváci: 0
FC Hlučín
Branky: 16. a 59. Kurušta - 87. Limanovský

Komentář

Posezónní duel nabídl místy tvrdou hru, soupeři si nedarovali na hřišti ani kousek prostoru. Trenér Weber kromě zkoušených hráčů dal v zápase příležitost méně vytěžovaným borcům jako Václavu Cvernovi, Lukáši Kuruštovi, Michal Skwarczkovi nebo Matěji Fialovi. V bráně se navíc objevil Branislav Pindroch a první poločas odehrál i Ján Hatok. Právě Fiala se hned v úvodu dostal do dvou velkých šancí, ale ani jednu neproměnil.

Přesto šli domácí do vedení po gólu Kurušty. Ten stejný hráč přidal po hodině hry i druhou branku. Celkově se hrálo útočně, oba gólmani se rozhodně nenudili a určitě za to byli rádi, neboť byla velká zima. Hlučín v závěru kosmeticky snížil. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Martin Limanovský, který by se měl na začátku zimní přípravy zapojit do tréninkového procesu s Karvinou, odkud v Hlučíně hostuje.

Další modelový zápas bude na programu ve středu 3. prosince proti Opavě. Místo (Bažantnice či Kovona) a čas bude upřesněn na začátku týdne.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo