Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2014

V přípravě výhra 2:1 nad Hlučínem

Pár přítomných vidělo na Bažantnici výhru domácího celku 2:1 nad třetiligovým soupeřem.
MFK Karviná
pátek 28.11.2014
2:1
(1:0)

Diváci: 0
FC Hlučín
Branky: 16. a 59. Kurušta - 87. Limanovský

Komentář

Posezónní duel nabídl místy tvrdou hru, soupeři si nedarovali na hřišti ani kousek prostoru. Trenér Weber kromě zkoušených hráčů dal v zápase příležitost méně vytěžovaným borcům jako Václavu Cvernovi, Lukáši Kuruštovi, Michal Skwarczkovi nebo Matěji Fialovi. V bráně se navíc objevil Branislav Pindroch a první poločas odehrál i Ján Hatok. Právě Fiala se hned v úvodu dostal do dvou velkých šancí, ale ani jednu neproměnil.

Přesto šli domácí do vedení po gólu Kurušty. Ten stejný hráč přidal po hodině hry i druhou branku. Celkově se hrálo útočně, oba gólmani se rozhodně nenudili a určitě za to byli rádi, neboť byla velká zima. Hlučín v závěru kosmeticky snížil. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Martin Limanovský, který by se měl na začátku zimní přípravy zapojit do tréninkového procesu s Karvinou, odkud v Hlučíně hostuje.

Další modelový zápas bude na programu ve středu 3. prosince proti Opavě. Místo (Bažantnice či Kovona) a čas bude upřesněn na začátku týdne.

Rozhovory Rozhovory
st 5.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Alexandr Bužek

Dvacetiletý talent měl do Karviné namířeno už v létě, kdy měl po odchodu ze Zlína do Slavie jít obratem sbírat zkušenosti do Slezska, ale nakonec se v dresu MFK objevil až na začátku zimní přípravy. V rozhovoru vypráví o rivalovi z mládí, sestře fotbalistce a samozřejmě i Slavii.

út 18.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Michal Tomič

Kdyby vše šlo podle plánu, mohl dnes Michal Tomič proti Spartě nastoupit v základní sestavě. Ovšem není tomu tak, proto bude utkání sledovat pouze z tribuny. V rozhovoru mluvil mimo jiné i o angažmá v Norsku a reprezentaci.

st 5.2. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Patrik Čavoš

Záložník Patrik Čavoš „kroutí“ v Karviné druhou sezónu. V rozhovoru mluvil o zimní přípravě i důležitých prvních dvou zápasech jarní části. Větší část povídání se točila kolem vzpomínek na dřívější soustředění v zahraničí a celkově jeho vztahu k cestování. Čávo také promluvil o „vánočních líbánkách“ na Maledivách…

po 6.1. | redakce

Vladimír Neuman po návratu: První trénink byl ve velké intenzitě!

Po dvou hostováních se těšil domů. Klub si jej už během prosince stáhl z druholigového Prostějova a gólman Vladimír Neuman tak opět navlékne svůj mateřský dres.

Pronájem Pronájem
Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo