Generální partner
Světlý režim
28. listopad 2014

V přípravě výhra 2:1 nad Hlučínem

Pár přítomných vidělo na Bažantnici výhru domácího celku 2:1 nad třetiligovým soupeřem.
MFK Karviná
pátek 28.11.2014
2:1
(1:0)

Diváci: 0
FC Hlučín
Branky: 16. a 59. Kurušta - 87. Limanovský

Komentář

Posezónní duel nabídl místy tvrdou hru, soupeři si nedarovali na hřišti ani kousek prostoru. Trenér Weber kromě zkoušených hráčů dal v zápase příležitost méně vytěžovaným borcům jako Václavu Cvernovi, Lukáši Kuruštovi, Michal Skwarczkovi nebo Matěji Fialovi. V bráně se navíc objevil Branislav Pindroch a první poločas odehrál i Ján Hatok. Právě Fiala se hned v úvodu dostal do dvou velkých šancí, ale ani jednu neproměnil.

Přesto šli domácí do vedení po gólu Kurušty. Ten stejný hráč přidal po hodině hry i druhou branku. Celkově se hrálo útočně, oba gólmani se rozhodně nenudili a určitě za to byli rádi, neboť byla velká zima. Hlučín v závěru kosmeticky snížil. Ve skrumáži se nejlépe zorientoval Martin Limanovský, který by se měl na začátku zimní přípravy zapojit do tréninkového procesu s Karvinou, odkud v Hlučíně hostuje.

Další modelový zápas bude na programu ve středu 3. prosince proti Opavě. Místo (Bažantnice či Kovona) a čas bude upřesněn na začátku týdne.

Rozhovory Rozhovory
st 25.3. | redakce

Petr Horák: Hráčům chybí míč, fyzicky je ale udržujeme!

Kondiční trenér Petr Horák jde hráčům příkladem a individuální plán plní s nimi. V rozhovoru se dozvíte víc...

so 21.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - DÁVID GUBA (8.3.2020)

Ofenzivní záložník Dávid Guba je zpátky na trávníku. Minulý týden odehrál poločas za rezervní tým. Na trávníku se objevil poprvé od začátku září, kdy se mu výrazně zhoršil zdravotní stav kvůli problémům se zády, konkrétně s ploténkou.

čt 20.2. | redakce

Kristi Qose o přestupu do Karviné: Chtěl jsem zkusit něco nového

Velice dobře se uvedl v dresu MFK albánský fotbalista Kristi Qose. Ve vítězném duelu se Zlínem byl vidět a svým výkonem pomohl k tříbodovému zisku. V rozhovoru popisuje důvody svého odchodu ze Slovenska a pocity po prvním utkání...

čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii