Generální partner
Světlý režim
14. leden 2012

Ve druhém přípravném utkání vítězně

Druhé sobotní přípravné utkání Karviná zvládla, třetiligový Hlučín porazila po brankách Cverny a Eldara 2:0.
MFK Karviná
sobota 14.1.2012
2:0
(1:0)

Diváci: 50
FC Hlučín
Kafka - Skahić, Maksumić, Cverna, Hoffmann - Eldar, Jursa, Puškáč (60. Knötig), Bartošák - Lišaník, Fulnek.
Branky: 40. Cverna, 74. Eldar

Komentář

Druhá jedenáctka hostila na umělé trávě areálu Kovona třetiligový Hlučín. První poločas byl ve znamení převahy domácí Karviné, tu korunoval ve 40. minutě přesnou hlavičkou po rohovém kopu zadák Václav Cverna.

Po změně stran se hostující Hlučín osmělil, ale střelecky se prosadila opět Karviná. V 74. minutě zúžitkoval přihrávku Jakuba Fulneka Bosňan Eldar a stanovil na konečných 2:0.

Ohlasy trenérů

"Připisujeme si zasloužené vítězství. Utkání jsme zvládli i přesto, že v něm nastoupilo plno mladých a testovaných hráčů. Dalším pozitivem je čisté konto, na němž má velkou zásluhu brankář Jakub Kafka. Na druhou stranu máme pořád na čem pracovat," hodnotil utkání asistent a trenér brankářů Marek Kalivoda.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo