U19: Zahozené tutovky mrzí, domů s nulou

09.08.2015 | redakce

U19: Zahozené tutovky mrzí, domů s nulou Zápas blbec odehráli na druhé straně republiky v Jablonci starší dorostenci. Přestože měli řadu perfektních příležitostí ke skórování, neujala se ani jedna. Naopak domácí jednu šanci využili a získali tři body za hubenou výhru 1:0.

3.kolo, sobota 8.8.2015
FK Jablonec - MFK Karviná  1:0  (0:0)
Branka: 49. Jelínek
Rozhodčí: Blaschke
FK Jablonec: Richter – Haitl, Macík, Lischka, Hurta – Žitka (72. Kováčik), Jelínek, Heřmánek (90. Zezulka), Pelta (65. Doležal) – Vencbauer (46. Petržilka), Díl (78. Přibyl).
MFK Karviná: Ciupa - Pavlík, Ďuriš, Formela (80. Jaworski), Wenglorz - Putyera (65. Fojtík), Smrž, Ambrosiewicz, Egri (65. Strnad) - Řapek, Lingr.
Počet diváků: 0

Hodnocení trenéra Romana WestaZačali jsme poněkud rozpačitě, zbytečně nervózně a udělali několik taktických chyb. Prvních třicet minut se odehrávalo spíše uprostřed hřiště bez větších šancí na obou stranách. Poté jsme přidali na aktivitě a v poslední patnáctiminutovce měli několik možností ke vstřelení branky. V těch největších byli Řapek, Egri, Putyera či Lingr. Druhý poločas jsme jednoznačně ovládli. Hrálo se výhradně na polovině Jablonce, který hrozil několika nebezpečnými rychlými protiútoky. Kromě různých pološancí, nedotažených možností či závarů před bránou soupeře jsme měli šest jasně vyložených gólových příležitostí. Řapek nedal gól z ideálního prostoru mezi malým vápnem a penaltou. Načež jsme špatně rozehráli přímý kop Lingrem se Smržem, a místo našeho vedení nám domácí dali jedinou branku utkání. Poté následoval festival zahozených brankových příležitostí. Nejprve po rohu hlavičkoval do břevna Smrž. Putyera běžel sám na brankáře. Egri běžel sám na brankáře. Řapek přestřelil bránu z malého pokutového území. Ve stejné pozici netrefil bránu v závěru ani Ambrosiewicz. V domácím utkání proti Slavii Praha jsme proměnili téměř každou větší brankovou příležitost, ale v Jablonci se zdálo, že i kdyby se hrálo dva dny, tak gól zkrátka nedáme. Darovali jsme domácím tři body, přestože vývoj zápasu byl tak na 1:5. V sobotu byl pro nás fotbal až příliš krutý. Na druhou stranu po tom všem co jsme neproměnili, zasloužili jsme si vůbec vyhrát?"

• Sestřih remízy s Bohemkou
včera - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
včera - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
před 3 dny - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

• Na Letné večer od sedmi
12.9. - Na pražské Letné k duelu 12. kola FORTUNA:LIGY proti Spartě vyběhnou svěřenci Františka Straky v sobotu 5. října od 19 hodin v přímém přenosu O2 TV Sport!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
10.9. - a) sektor E2-řada 6- sedadlo 26, b) sektor C3-řada 5-sedadlo 11, c) sektor D2-řada 6-sedadlo 8, d) sektor D5-řada 6-sedadlo 10. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemians 1905 budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Víkendové výsledky týmů MFK
7.9. - U19-Plzeň 1:4, U17-Plzeň 0:0 (8:9np), Zlín-U15 4:2, Zlín-U14 3:3, U13-Baník Ostrava 4:3, U12-Baník Ostrava 0:17, U11-Albrechtice 6:2, st.žáci B-Kobeřice 1:4, ml.žáci B-Kobeřice 1:7.

• Potvrzený trest pro Rundiće
7.9. - Od Disciplinární komise LFA dostal kapitán Milan Rundić jednozápasovou stopku za čtyři žluté karty! Znamená to, že do zápasu proti Bohemians Praha 1905 po reprezentační přestávce určitě nezasáhne!