Mlade talenty

Oboustranně kvalitní duel a další výhra juniorky

06.02.2017 | redakce
 

Oboustranně kvalitní duel a další výhra juniorky Pět přípravných zápasů a hned čtyři vítězství - to poslední v sobotu proti rezervě SFC Opava 3:1. To je prozatímní bilance týmu trenéra Petra Samce. Poslední test je na programu v neděli s Petřkovicemi.

 

přát., sobota 4.2.2017
MFK Karviná - Slezský FC Opava B  3:1  (1:1)
Branky Karviné: 31. Pezzotti, 53. vl. Opava 78. Behan
MFK Karviná: Matějka - Strakoš, Pezzotti (46. Novák), Karčmář, Putyera - Mládek - Behan, Tomšů, Dendis, Kania (75. Pezzotti) - Sas.
Počet diváků: 0

Komentář k zápasu

Trenér Petr Samec: „Dobrý zápas se soupeřem, který měl ve svém středu také mladé kluky, kteří s námi vydrželi běhat celých devadesát minut. I po technické stránce na tom byly oba týmy podobně. Určitě tedy dobrá konfrontace, která nás důkladně prověřila. Ze začátku utkání jsme se trápili nepřesnostmi, což bylo ale dáno i soupeřem. Postupem času jsme začali předvádět slušný fotbal, jsem spokojený hlavně s druhou půlku první části hry. Po změně stran jsme se malinko dostali pod tlak, ale také jsme se z toho dokázali dostat a dvěma góly zápas rozhodli ve svůj prospěch – a zaslouženě!“

Fotogalerie

               
 

• Sestřih zápasu v Plzni
před 2 dny - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna