Generální partner
Světlý režim
12. říjen 2019

Nečekaná porážka! Béčko nechalo body Frýdlantu

Posílený rezervní tým o hráče A-týmu překvapivě poprvé v sezóně prohrál. Všechny body nechal v sobotu odpoledne domácímu Frýdlantu nad Ostravicí, který zvítězil 1:0!
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí
sobota 12.10.2019
1:0
(0:0)

Diváci: 380
MFK Karviná B
Prepsl – Střižík, Hrdlička, Marek – Dvořák (69. Šafner), Škorik, Staněk, Kučera (78. Svatonský) – Wludyka (86. Hanus) – Šigut (54. Klimas), Velička (78. Wozniak).
Neuman - Putyera, Dreksa, Krivák, Hujo (61. Hejda) - Greguš (72. Seriš) - Moravec, Bukata, Vlachovský, Puchel (61. Hladík) - Galuška.
Branka: 52. Velička
ŽK: Šigut, Velička - Krivák
Rozhodčí: Hubený

Komentář

Překvapení na úkor favorita! Karvinští i s několika hráči A-týmu sice byli po celý zápas lepší na míči, měli územní převahu, ale to bylo všechno. Všechny pokusy o zakončení končily buď nepřesnostmi, nebo u domácí obrany.

Naopak domácí tým hnali kupředu fanoušci, v prvním poločase si vypracovali dvě nebezpečné šance (rychlý brejk a standarní situace), ovšem skóre se nezměnilo. Sedm minut po přestávce už bylo všechno jinak – domácí stoper vysunul útočníka, který postupoval ze strany a nakonec tvrdou střelou propálil brankáře Neumana.

Hostující tým před zraky trenérů Františka Straky a Marka Bielana, kteří se přijeli na utkání osobně podívat, praktikoval hru bez střelby i osobní odvahy. Domácí brankář neměl během celého utkání žádnou práci, proto rezervní tým poprvé v sezóně prohrál.

Ohlasy trenérů

Trenér Čestmír Kročil: „Důrazný fotbal domácích nám nevoněl. Frýdlant měl tři gólovky, jednu dal. Bušili jsme do obrany, ale bez úspěchu. Jejich gólman si během devadesáti minut pořádně nesáhl na míč.“

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii