SFC Opava - MFK Karviná  2:2, po penaltách 4:3  (1:0)
Branky: 24. Jelínek, 90. Janjuš - 51. Kobza, 70. Dadak
Rozhodčí: Dorušák
MFK Karviná: Drobek – Fukala, Ostrák, Holzer, Dadak – Teplan – Goj, Streit (72. Špulica) – Vrbka (46. Mička), Molitorisz (90. Wybranczyk), Kobza.
Počet diváků: 115

Trenéři Eduard Gábriš a Petr Blejchař: „Z naší strany to bylo utkání dvou různých poločasů. Horší první  - byl nekvalitní i přes dobrý úvod, kdy se dostal Molitorisz do výborné šance. Poté jsme byli málo aktivní, míč téměř vůbec neměli pod kontrolou a zaslouženě prohrávali. Poločasová domluva i motivace – tyto aspekty nám pomohly, začali jsme být nebezpečnější, Kobza vyrovnal a Molitorisz mohl po přihrávce Fukaly výsledek otočit. To se záhy povedlo pohotově Dadakovi a Kobza měl na noze třetí gól... Opava se pak začala tlačit za vyrovnáním, dvě šance zlikvidoval Drobek, nastřelila břevno, a když to už vypadalo na první vítězství venku, v posledních sekundách tříminutového nastavení Janjuš vyrovnal. Bodu si přesto musíme vážit. Za druhý poločas a efektivitu jsme si možná vítězství zasloužili, ale domácí také. I proto je remíza zřejmě spravedlivá. Penalty jsou vždy loterie a bonusový bod brala Opava.“
Obránce Lukáš Dadak: „První půli jsme neodehráli úplně dle našich představ, do druhé půle jsme šli s jasným cílem - vyhrát. Po dvou vstřelených brankách jsme tomu byli opravdu blízko, ale branka z poslední nastavené minuty nás o tři body obrala a penalty jsme prohráli. Děkujeme za podporu všem, kteří si na nás udělali v pracovní den čas.“

• Sobotní výsledky st. žáků
před 3 dny - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.