Generální partner
Světlý režim
30. listopad 2019

Otočka! B-tým porazil třetiligový Frýdek-Místek

Zlepšený a zpřesněný výkon ve druhé půli znamenal tři góly do sítě soupeře z MSFL a vítězství 3:1! Kombinovaný B-tým spolu s dorostenci se mohl radovat z poslední výhry v roce 2019.
MFK Karviná B
pátek 29.11.2019
3:1
(0:1)
Kovona UT
Diváci: 30
MFK Frýdek - Místek
Neuman (60. Drobek) - Wenglorz, Mrózek (46. Holzer), Hujo, Kaczmarczyk (46. Hejda) - Ceniga - Puchel, Choi, Hladík (60. Teplan), Bielan - Tshibwabwa (46. Streit).
Ciupa – Koňařík, Kaizar (35. Nezhoda), Bialek, Hýbl (46. Pavela) – Skwarczek – Mikulenka (46. Křenek), Ožvolda, Teplý (46. Krajčo) – Telnar, Benc.
Branky: Choi 2, Streit 1 - Benc 1

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „První poločas byl špatný ve všech směrech, kupili jsme plno chyb, soupeři jsme odevzdávali míče, nepomohli jsme si ani standardními situacemi a Frýdek šel do jednobrankového vedení. Po změně stran přišlo radikální zlepšení ve všech aspektech, brzy jsme vyrovnali a přidali i další dva góly.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii