Generální partner
Světlý režim
13. únor 2020

Béčku se nedaří, s Frýdlantem prohrálo 0:2!

Ani ve třetím duelu zimní přípravy svěřenci Čestmíra Kročila neskórovali, proto znovu prohráli - tentokrát ve středu s Frýdlantem nad Ostravicí 0:2. Do utkání zasáhl Luboš Tusjak, který si po hostování ve Viktorce Žižkov hledá angažmá.
MFK Karviná B
středa 12.2.2020
0:2
(0:2)
Kovona UT
Diváci: 0
1. BFK Frýdlant n. Ostravicí
Kunz (46. Foltýn) - Hejda, Ceniga (60. Motyčka), Hujo, Tusjak - Greguš - Galuška (46. Kusyn), Vlachovský, Blagogee (46. Wenglorz) , Bielan - Hladík.
Polach - Střižík, Wozniak, Staněk, Svatonský - Juříček, Škorik, Šafner - Kučera, Soukup, Wludyka. Střídali : Marek, Milar, Velička
Branky: Wludyka, Wozniak

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Projevila se naše nekvalita na míči a neochota běhat. Frýdlant hrál jednoduše na brejky, důrazně, zezadu zkušeně a zodpovědně. Tím pádem jsme museli hrát do plných a to nám nejde. Měli jsme dvě hodně dobré šance (po jedné v každém půli), ale nedali jsme je a soupeř naopak trestal ještě v první půli dvěma góly.“

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.