Generální partner
Světlý režim
27. září 2020

Vítězné derby! Rezervní tým porazil Dětmarovice 4:1

Tři rychlé góly a bylo jasno, i když hosté z Dětmarovic (s hodně exkarvinskými fotbalisty v sestavě) kousali. Dvakrát se trefil Roman Haša, jednou Jean Mangabeira a střídající Oliver Putyera.
MFK Karviná B
neděle 27.9.2020
4:1
(3:1)
Kovona
Diváci: 50
SK Dětmarovice
Hrdlička - Stropek, Kouřil, Holiš - Bielan (46. Putyera), Jursa (46. Kaczmarczyk), Jean Mangabeira (46. Buzek), Zhelizko, Vlachovský - Hanousek (46. Kobza) - Haša.
Branky: 7. a 18. Haša, 3. Jean Mangabeira, 70. Putyera - 29. Macko
ŽK: Moskál (DĚT.)
Rozhodčí: Hudec

Komentář

Trenér Čestmír Kročil: „Začátek jsme měli výborný -  tři góly za osmnáct minut mluví za vše. Potom přišlo viditelné uspokojení a snížení Dětmarovic. Do druhé půlky jsme vystřídali čtyři hráče, měli tlak, herní převahu, ale nepřidali jsme další góly. Chyběl mi od našich hráčů větší hlad po gólech. Za stavu 3:0 jsme hru zbytečně zpomalili. S výhrou jsme ale samozřejmě spokojení.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo