Generální partner
Světlý režim
18. červenec 2021

Béčko vzdorovalo druholigovému Třinci, ale těsně prohrálo

Kombinovaná sestava z hráčů áčka a béčka MFK se v sobotu představila na půdě druholigového Třince - druholigista svou generálku zvládl, když zvítězil 2:1.
FK Fotbal Třinec
sobota 17.7.2021
2:1
(1:0)
Stadion Rudolfa Labaje
Diváci: 0
MFK Karviná B
Adamuška (46. Hasalík) – Omasta (66. Szewieczek), Foltyn, Bedecs (66. Buneš), Klusák, Hýbl – Kania (46. Javůrek), Weber (46. NToya), Habusta (66. Šteinhübel), Puchel (66. Bolf) – Petráň.
Ciupa - Hejda, Stropek, Šindelář, Bielan - Jursa, Teplan - Kuča, Tavares, Kokovas - Svoboda. Střídali: Brzóska, Dadak, Kaczmarczyk, Křižák, Hrušovský, Foltyn.
Branky: 38. z pen. Petráň, 81. Szewieczek - 61. Kaczmarczyk

Ohlasy trenérů

Trenér Marek Bielan: „Začali jsme relativně dobře, vlastně po celý první poločas jsme byli silnější na míči, ale žádnou šanci jsme si nevypracovali. Domácí hráli z bloku a po třech střelách ohrozili naši bránu. Krátce před poločasem přišla hrubá chyba, brejk, faul a sporná penalta pro domácí. Náš bývalý hráč Michal Petráň ji proměnil a Třinec šel do vedení. Ve druhé půli jsme prostřídali a hru zjednodušili a zrychlili. Po několika pološancích jsme se dočkali vyrovnání – centr Teplana našel Kaczmarczyka a byl z toho gól. V dalších minutách nás domácí zmáčkli, vytvořili jednu velikou šanci, kterou ale zlikvidoval brankář Foltyn. Poté jsme hru vyrovnali, snažili jsme se být iniciativní, ale bohužel po naší chybě šel Třinec do protiútoku, který zakončil gólem – nakonec vítězným po centru a gólové hlavičce. Zasloužená výhra domácích, ale pochvala pro všechny za předvedený výkon proti kvalitnímu druholigovému soupeři. Takových utkání by naši mladí potřebovali více.“

Rozhovory Rozhovory
út 13.7. | redakce

Michal Papadopulos: Jsem rád, že nejtvrdší část přípravy máme za sebou

V přípravě se kapitán Michal Papadopulos ještě střelecky neprosadil, ale to není až tak důležité. Jedenáct dnů před startem FORTUNA:LIGY kvituje příchod nových spoluhráčů a hodnotí dosavadní přípravu včetně soustředění v Ustroni.

út 29.6. | redakce

Martin Vlachovský: Dokázali jsme, že v Blansku se umí hrát fotbal

Odchovanec MFK Karviná je zpátky po hostování v Blansku. Martin Vlachovský se po půl roce znovu těšil domů a je rád, že zahájil letní přípravu doma. Rád by se v kádru udržel...

po 21.6. | redakce

Jozef Weber během prvního dne přípravy: Teď musíme tvrdě pracovat

Kouč Jozef Weber se svými spolupracovníky přivítali v kabině své svěřence krátce před půl desátou dopoledne. Během úvodní tréninkové jednotky si našel i čas na rozhovor a bedlivě sledoval hráče během rychlostních a vytrvalostních testů.

so 12.6. | redakce

Michal Papadopulos: V příští sezóně se budeme snažit být ještě lepší

Kapitán šel příkladem! Michal Papadopulos se před sezónou vrátil po dlouhých letech do české ligy a v Karviné se stal nejproduktivnějším hráčem. Jak hodnotil sezónu, ve které dovedl MFK ke konečnému dvanáctému místu?

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo