Generální partner
Světlý režim
13. květen 2024

Béčko podlehlo zlínské rezervě!

Podruhé v jarní části hráči B-týmu neskórovali a znovu to bylo v domácím prostředí. I přes řadu šancí podlehli béčku Zlína 0:1. Nakonec o osudu zápasu rozhodl jediný gól z jednadvacáté minuty.
MFK Karviná B
neděle 12.5.2024
0:1
(0:1)
Kovona
Diváci: 120
FC Zlín B
Schovanec - Zedníček, Trček, Kauan Carneiro, Bielan (64. Vodilka) - Motyčka (61. Jurga), Žák (46. Zdunek) - Brzóska (80. Zahorii), Papalele, Ojora - Adeleke (46. Byrtus).
Branky: 21. Ndiaye
ŽK: Zedníček, Byrtus - Kulíšek
Rozhodčí: Jurajda

Komentář

Herně lepší domácí celek v obou poločasech zahazoval šance a měl i smůlu. Jen v prvním poločase nastřelili dvakrát brankovou konstrukci – David Motyčka tyč a Pawel Brzóska břevno. Navíc dvě gólové situace svěřenci Čestmíra Kročila nedohráli do finální podoby. 

Hosté byli v první půli téměř neškodní, přesto skórovali. Získali míč na vlastní polovině, třemi rychlými přihrávkami se dostali do přečíslení a i trochu se štěstím po dvou karvinských nedobrých odkopech nakonec Ndiaye otevřel skóre do poloodkryté brány. 

A bohužel ani ve druhé druhé půli nebylo domácím přáno a festival zahozených šancí byl dokonán. Největší příležitost dorovnat stav měl střídající Vodilka, který však nedorazil míč do prázdné brány. Soupeř ze Zlína trefil jednou tyčku a rovněž v jednom momentu nedostal míč do prázdné klece.

A protože už gól nepadl, hosté si z Kovony odvezli tři body.


Ohlasy trenérů

Trenér Čestmír Kročil: „Prohráli jsme, protože se nám i přes řadu šancí nepodařilo skórovat. Herně jsme byli lepší než soupeř, ale zradila nás koncovka."

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo