Mlade talenty

Zápasy – 2. liga 2008-2009

kolodatumdomácíhosté   
1. ne 3.8.  Hradec Králové  Karviná 3:1 (1:0)  
2. so 9.8.  Karviná   HFK Olomouc 0:2 (0:2)  
3. ne 17.8.  Ústí nad Labem  Karviná 1:3 (0:2)  
4. so 23.8.  Karviná  Most 2:0 (1:0)  
5. so 30.8.  Třinec  Karviná 1:0 (1:0)  
6. so 6.9.  Karviná  Sokolov 1:4 (0:3)  
7. pá 12.9.  Jihlava  Karviná 3:2 (1:1)  
8. so 20.9.  Karviná  Čáslav 3:1 (0:0)  
9. so 27.9.  Sparta "B"  Karviná 2:0 (0:0)  
10. so 4.10.  Karviná  Vítkovice 2:0 (1:0)  
11. ne 12.10.  Bohemians Praha  Karviná 2:0 (1:0)  
12. so 18.10.  Karviná  Fulnek 2:1 (1:0)  
13. so 25.10.  Karviná  Slovácko 1:1 (1:1)  
14. pá 31.10.  Dukla Praha  Karviná 2:0 (0:0)  
15. so 8.11.  Karviná  Opava 1:1 (0:1)  
16. so 15.11.   HFK Olomouc  Karviná 4:2 (1:1)  
18. ne 15.3.  Most  Karviná 1:0 (1:0)  
19. so 21.3.  Karviná  Třinec 4:1 (2:0)  
20. so 28.3.  Sokolov  Karviná 2:2 (1:2)  
17. st 1.4.  Karviná  Ústí nad Labem 2:0 (1:0)  
21. so 4.4.  Karviná  Jihlava 1:1 (1:0)  
22. so 11.4.  Čáslav  Karviná 0:0 (0:0)  
23. so 18.4.  Karviná  Sparta "B" 3:2 (2:1)  
24. pá 24.4.  Vítkovice  Karviná 3:3 (2:2)  
25. so 2.5.  Karviná  Bohemians Praha 1:1 (1:0)  
26. so 9.5.  Fulnek  Karviná 0:3 (0:1)  
27. so 16.5.  Slovácko  Karviná 0:1 (0:1)  
28. so 23.5.  Karviná  Dukla Praha 3:1 (1:0)  
29. ne 31.5.  Opava  Karviná 1:0 (0:0)  
30. so 6.6.  Karviná  Hradec Králové 2:1 (0:1)  

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem