Mlade talenty

Zápasy – 2.liga

kolodatumdomácíhosté   
1. ne 1.8.  Karviná  Most 4:0 (1:0)  
2. so 7.8.  Hlučín  Karviná 1:3 (0:2)  
3. ne 15.8.  Karviná  Dukla Praha 1:1 (0:0)  
4. so 21.8.  Vlašim  Karviná 4:1 (2:1)  
5. ne 29.8.  Karviná  Kladno 0:2 (0:2)  
6. so 4.9.  Sezimovo Ústí  Karviná 0:0 (0:0)  
7. ne 12.9.  Karviná  Varnsdorf 2:0 (2:0)  
8. so 18.9.  Zlín  Karviná 4:1 (2:0)  
9. ne 26.9.  Karviná  Znojmo 3:3 (1:0)  
10. so 2.10.  Sokolov  Karviná 1:0 (0:0)  
11. ne 10.10.  Karviná  Sparta "B" 2:1 (0:1)  
12. ne 17.10.  Čáslav  Karviná 1:1 (0:0)  
13. ne 24.10.  Karviná  Žižkov 1:2 (1:1)  
14. so 30.10.  Třinec  Karviná 0:0 (0:0)  
15. ne 7.11.  Karviná  Jihlava 2:1 (0:1)  
16. so 5.3.  Most  Karviná 2:1 (0:0)  
17. ne 13.3.  Karviná  Hlučín 3:1 (1:1)  
18. so 19.3.  Dukla Praha  Karviná 3:1 (1:0)  
19. ne 27.3.  Karviná  Vlašim 0:0 (0:0)  
20. ne 3.4.  Kladno  Karviná 0:1 (0:1)  
21. ne 10.4.  Karviná  Sezimovo Ústí 2:0 (1:0)  
22. ne 17.4.  Varnsdorf  Karviná 2:0 (2:0)  
23. ne 24.4.  Karviná  Zlín 4:3 (2:2)  
24. ne 1.5.  Znojmo  Karviná 0:1 (0:1)  
25. ne 8.5.  Karviná  Sokolov 0:0 (0:0)  
26. so 14.5.  Sparta "B"  Karviná 0:1 (0:1)  
27. ne 22.5.  Karviná  Čáslav 5:0 (3:0)  
28. ne 29.5.  Žižkov  Karviná 1:0 (0:0)  
29. so 4.6.  Karviná  Třinec 2:1 (2:1)  
30. so 11.6.  Jihlava  Karviná 2:0 (0:0)  

• U15+U14: Porážky se Sigmou
včera - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 2 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem