11. so 21.10.  Teplice  Karviná 1:0 (0:0)
13. so 4.11.  Dukla Praha  Karviná 3:2 (0:1)
15. so 25.11.  Baník Ostrava  Karviná 2:1 (0:0)
17. so 17.2.  Mladá Boleslav  Karviná 0:1 (0:0)
21. so 17.3.  Sigma Olomouc  Karviná 1:1 (0:0)
22. so 31.3.  Zbrojovka Brno  Karviná 0:0 (0:0)
26. so 28.4.  Plzeň  Karviná 2:0 (1:0)
28. ne 13.5.  Jablonec  Karviná 2:1 (1:0)
30. so 26.5.  Jihlava  Karviná 0:2 (0:0)

• Karviná Cup 2019 už v sobotu
včera - První ročník mezinárodního turnaje Karviná Cup 2019 se uskuteční v sobotu 20. dubna od 9 hodin ve Sportovním centru Kovona a je určen pro kategorie přípravek U8 a U10. Na čtyřech hřištích současně se představí 16 týmů. Fanoušci a rodiče jsou zváni!

• Středeční výsledky mládeže
před 2 dny - Sparta Praha-U19 2:1, Sparta Praha-U17 6:3, Hodonín-U15 1:1, Hodonín-U14 1:2.

• Juniorka v Třinci až v úterý
15.4. - Po dohodě obou klubů se 4. kolo nadstavby B mezi Třincem a Karvinou odehraje o den později oproti původnímu plánu - tedy v úterý 23. dubna od 14:30 hodin.

• Sestřih výhry nad Zlínem
14.4. - Karvinští získali v sobotu tři strašně důležité body, když doma porazili 2:0 Zlín. Na oba góly a všechny zajímavé momenty se podívejte v sestřihu na iSport.cz ZDE.

• Víkendové výsledky mládeže
13.4. - U19-Brno 2:0, Zlín-U18 3:0, U17-Brno 0:6, Zlín-U16 1:1, U15-Opava 4:2, U14-Opava 0:4, U13-Opava 10:3, U12-Opava 2:14, Ostrava-Jih-st.žáci B 1:0, Ostrava-Jih-ml.žáci B 1:10.

• Dva zápasy Goje proti Belgii
11.4. - Česká reprezentace Future U17 má za sebou přípravné dvojutkání proti Belgii. Své první dva starty za národní tým posbíral Patrik Goj. V prvním utkání (2:2) nastoupil do druhého poločasu, ve druhém (výhra 4:0) odehrál v základní sestavě 60 minut!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
9.4. - a) sektor D6-řada 8- sedadlo 10, b) sektor B5-řada 3-sedadlo 19, c) sektor D4-řada 8-sedadlo 6, d) sektor E3-řada 7-sedadlo 2. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Zlínu budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Jurčák v národním týmu Future
9.4. - Od 14. do 19. dubna se v Belgii uskuteční U16 Future 4 Nations tournament. V nominaci trenéra Radka Bejbla je také karvinský Oliver Jurčák. Český nároďák čekají zápasy s Dánskem, Belgií a Švédskem.