21. so 17.3.  Sigma Olomouc  Karviná 1:1 (0:0)
22. so 31.3.  Zbrojovka Brno  Karviná 0:0 (0:0)
23. ne 8.4.  Karviná  Slovácko 0:0 (0:0)
25. ne 22.4.  Karviná  Teplice 1:1 (1:0)
27. so 5.5.  Karviná  Dukla Praha 1:3 (0:1)
28. ne 13.5.  Jablonec  Karviná 2:1 (1:0)
29. so 19.5.  Karviná  Baník Ostrava 0:0 (0:0)
30. so 26.5.  Jihlava  Karviná 0:2 (0:0)

• Sestřih zápasu v Plzni
včera - V posledním podzimním utkání prohráli Karvinští na půdě Viktorie Plzeň 1:2. Sestřih utkání najdete ZDE.

• Přípravné utkání starších žáků
14.12. - Žáci U15 zakončí podzim sobotním přípravným duelem proti ukrajinskému týmu FK Veres Rivne. Hraje se na umělce SC Kovona od 14:00.

• U13: Víkendový bronz v Polsku
12.12. - Mladší žáci U13 obsadili o víkendu pod vedením trenéra Tomáše Červenky na halovém turnaji v Krakowě 3. místo!

• Úspěšný víkend přípravek
10.12. - Druhý prosincový víkend se nejmenším kategoriím MFK Karviná vydařil. Tým U8 obsadil třetí místo ve Stonavě v LMM (Liga Malých Mistrů), tým U9 bral zlato v Korni a stříbro v Hlučíně, starší přípravka U10 obsadila druhé místo v Krajské zimní lize v Brušperku.

• Sestřih zápasu s Jabloncem
9.12. - V posledním podzimním domácím utkání vytěžili svěřenci Norberta Hrnčára maximální počet tří bodů za vítězství 2:1 nad silným Jabloncem. Nejzajímavější okamžiky sobotního utkání najdete ZDE.

• MVM: Prohra U16 s Hradcem Kr.
9.12. - Mladší dorostenci U16 podlehli na Kovoně v utkání Memoriálu Vlastislava Marečka Hradci Králové 1:4 (gól Robin Holub). Minulý týden v Brně šestnáctka nehrála!

• Vylosovaní do poločas. soutěže
6.12. - a) sektor D4-řada 6- sedadlo 20, b) sektor B3-řada 5-sedadlo 9, c) sektor D5-řada 5-sedadlo 19, d) sektor C2-řada 4-sedadlo 31. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Zlato pro U9, stříbro pro U8
3.12. - Během prvního adventního víkendu si tým U8 odskočil do Třince na Mikulášský turnaj a obsadil moc hezké druhé místo. Tým U9 se rozdělil – jedna skupina cestovala do Třince, druhá do Bystřice pod Hostýnem. V Třinci z toho bylo zlato, v Bystřici chyběl kousek k postupu do bojů o medaile…