Generální partner
Světlý režim
27. srpen 2011

Karel Kula: Za výkon v prvním poločase jsem se styděl

Velmi zklamaný byl po prohře 2:4 na hřišti Ústí nad Labem hlavní trenér MFK OKD Karviná Karel Kula. Samá negativa měl pro výkon svých hráčů především v prvním poločase.

Pro první poločas asi moc pozitiv mít nebudete.

První poločas byl z naší strany tragický, nevyrovnali jsme se soupeři v ničem. Byli jsme rádi, že jsme prohrávali pouze 3:0, mohli jsme dostat daleko více branek. Je to pro mě nepochopitelné. Za výkon v prvním poločase jsem se upřímně styděl.

Co jste řekl hráčům o poločasové přestávce?

Aby projevili charakter a zabojovali. Když se prohrává, je třeba, aby se tým zvedl a pokusil se výsledek otočit. Apeloval jsem na ně, ať hrají na doraz a najednou to šlo. Škoda, že si to nevzali k srdci už před zápasem.

Po změně stran přišlo výrazné zlepšení, jak jste viděl druhý poločas?

Mohli jsme i vyrovnat, dali jsme za stavu 2:3 břevno. Poslední gól jsme inkasovali až v nastaveném čase, kdy jsme hráli vabank. Ale když se na to budu dívat střízlivýma očima, tak za výkon v prvním poločase jsme si nezasloužili ani bod. Projev v pětačtyřicetiminutovce byl pro mě nepochopitelný, hráči jakoby veškeré předzápasové pokyny ani neslyšeli a chtěli si hrát svoje. Přitom ve druhém dějství ukázali, že pokud pokyny plní a hrají naplno, tak to jde. Ale bylo těžké otáčet stav 0:3.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii