Generální partner
Světlý režim
27. srpen 2011

Karel Kula: Za výkon v prvním poločase jsem se styděl

Velmi zklamaný byl po prohře 2:4 na hřišti Ústí nad Labem hlavní trenér MFK OKD Karviná Karel Kula. Samá negativa měl pro výkon svých hráčů především v prvním poločase.

Pro první poločas asi moc pozitiv mít nebudete.

První poločas byl z naší strany tragický, nevyrovnali jsme se soupeři v ničem. Byli jsme rádi, že jsme prohrávali pouze 3:0, mohli jsme dostat daleko více branek. Je to pro mě nepochopitelné. Za výkon v prvním poločase jsem se upřímně styděl.

Co jste řekl hráčům o poločasové přestávce?

Aby projevili charakter a zabojovali. Když se prohrává, je třeba, aby se tým zvedl a pokusil se výsledek otočit. Apeloval jsem na ně, ať hrají na doraz a najednou to šlo. Škoda, že si to nevzali k srdci už před zápasem.

Po změně stran přišlo výrazné zlepšení, jak jste viděl druhý poločas?

Mohli jsme i vyrovnat, dali jsme za stavu 2:3 břevno. Poslední gól jsme inkasovali až v nastaveném čase, kdy jsme hráli vabank. Ale když se na to budu dívat střízlivýma očima, tak za výkon v prvním poločase jsme si nezasloužili ani bod. Projev v pětačtyřicetiminutovce byl pro mě nepochopitelný, hráči jakoby veškeré předzápasové pokyny ani neslyšeli a chtěli si hrát svoje. Přitom ve druhém dějství ukázali, že pokud pokyny plní a hrají naplno, tak to jde. Ale bylo těžké otáčet stav 0:3.

YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.