Mlade talenty

První duel přípravy v sobotu proti Wisle Krakow

27.06.2014 | redakce
 

První duel přípravy v sobotu proti Wisle Krakow Vrcholem prvního týdne přípravy bude sobotní dopolední zápas v Myślenicích proti pátému týmu uplynulého ročníku polské Ekstraklasy Wisle Krakow.

 

Karvinský trenér Jozef Weber prožije na lavičce Karviné první zápas a duel proti Wisle Krakow kvituje. „Určitě je lepší začít proti tak kvalitnímu soupeři. Hráči stávajícího se budou moci ukázat a na základě tohoto zápasu uvidíme, s kým můžeme počítat i do dalšího průběhu přípravy,“ řekl Weber s tím, že noví hráči na zkoušku by měli přicházet v průběhu příštího týdne.

V úvodních utkáních přípravného období bývá zvykem, že trenér dává příležitost všem hráčům, aby je viděl v zápasovém zatížení. Nejinak tomu bude i v sobotu. „Kdo bude zdravý, nastoupí,“ potvrdil. Polský celek už je v tréninkovém procesu přeci jen dál, protože polská liga startuje již v polovině července. „To bude určitě nevýhoda, ale na druhou stranu bude pro mě lepší vidět hráče, které teprve poznávám, v zápase s tak kvalitním týmem," dodal na závěr Jozef Weber.

Svěřenci Franciszka Smudy se v prvním utkání nové sezóny představí na trávníku Górniku Leczna, a tak už nyní mají sebou dva vítězné přípravné zápasy. V tom prvním zdolali BKS Bochnia 2:0 a v úterý doslova přejeli slovenský Ružomberok 5:0. Zápas Wisla Krakov SA – MFK OKD Karviná startuje v Myślenicích v sobotu 28. června v 11 hodin dopoledne a vy jej můžete sledovat prostřednictvím onlajnů ZDE.

• U10&U11 čeká kvalifikace
před 2 dny - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10 a U11! V úterý a ve středu se na Kovoně představí vždy osmička týmů. Začátky oba dny v 10 hodin.

• STOPka pro Petráně
před 3 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
12.10. - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem