Generální partner
Světlý režim
27. červen 2014

První duel přípravy v sobotu proti Wisle Krakow

Vrcholem prvního týdne přípravy bude sobotní dopolední zápas v Myślenicích proti pátému týmu uplynulého ročníku polské Ekstraklasy Wisle Krakow.

Karvinský trenér Jozef Weber prožije na lavičce Karviné první zápas a duel proti Wisle Krakow kvituje. „Určitě je lepší začít proti tak kvalitnímu soupeři. Hráči stávajícího se budou moci ukázat a na základě tohoto zápasu uvidíme, s kým můžeme počítat i do dalšího průběhu přípravy,“ řekl Weber s tím, že noví hráči na zkoušku by měli přicházet v průběhu příštího týdne.

V úvodních utkáních přípravného období bývá zvykem, že trenér dává příležitost všem hráčům, aby je viděl v zápasovém zatížení. Nejinak tomu bude i v sobotu. „Kdo bude zdravý, nastoupí,“ potvrdil. Polský celek už je v tréninkovém procesu přeci jen dál, protože polská liga startuje již v polovině července. „To bude určitě nevýhoda, ale na druhou stranu bude pro mě lepší vidět hráče, které teprve poznávám, v zápase s tak kvalitním týmem," dodal na závěr Jozef Weber.

Svěřenci Franciszka Smudy se v prvním utkání nové sezóny představí na trávníku Górniku Leczna, a tak už nyní mají sebou dva vítězné přípravné zápasy. V tom prvním zdolali BKS Bochnia 2:0 a v úterý doslova přejeli slovenský Ružomberok 5:0. Zápas Wisla Krakov SA – MFK OKD Karviná startuje v Myślenicích v sobotu 28. června v 11 hodin dopoledne a vy jej můžete sledovat prostřednictvím onlajnů ZDE.

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha
×
Dnes v 18:00
MFK Karviná
AC Sparta Praha