Mlade talenty

Pozor na nováčka! Karviná-Vyšehrad (so,17)

14.08.2015 | redakce
 

Pozor na nováčka! Karviná-Vyšehrad (so,17) První domácí duel odehrají Karvinští v sobotu odpoledne a přivítají v něm nováčka z Vyšehradu, který v minulém kole vyhrál. Zajímavostí může být, že duel odřídí jako hlavní rozhodčí paní Jana Adámková.

 

Kvízová otázka na začátek. Vzpomenete si, kdy naposledy jste viděli na domácím hřišti hráče s logem OKD na prsou? Ne? No, ono to budou už skoro tři měsíce. Poslední domácí zápas se datuje k 24. květnu, kdy také skončila karvinská domácí neporazitelnost na Kovoně, protože Ústí nad Labem si odvezlo všechny body.

Od té doby se doma svěřenci Jozefa Webera doma nepředstavili, ani v přípravném zápase. „Snad fanoušci budou po fotbale hladoví a přijdou i přes toto extrémně horké počasí. Budeme se jim chtít odvděčit kvalitním výkonem a samozřejmě výhrou. Ostatně v domácím prostředí chceme vyhrávat pravidelně,“ pravil Weber.

Ten neočekává lehké utkání. Vyšehrad je sice nováček, ale kvalitou disponuje, což dokázal v minulém kole, když zdolal Vlašim. „Pražského soupeře ani omylem nepodceníme. V kádru mají zajímavé ligové fotbalisty Jindráčka s Podrazkým, bratry Krbečky a další. A to jsou všechno velmi zajímavá jména,“ podotkl hlavní kouč Karviné, který Vyšehrad sledoval v úvodním kole proti Znojmu.

Šemíci z Vyšehradu, kteří se do FNL dostali ze třetího místa ČFL, mají po dvou „domácích“ zápasech na stadionu Viktorie Žižkov na svém kontě tři body za výhru 2:1 nad již zmíněnou Vlašimí. V tomto zápase usedl poprvé na lavičku jako hlavní kouč Jiří Novotný – čtrnáctinásobný mistr se Spartou. Za nejvýraznější osobnost týmu považuje jeho asistent Milan Kopřiva Miroslava Podrazkého, který duel s Vlašimí rozhodl. „Po takovém výsledku rozhodně nepojedeme do Karviné jako předem poražení. Věřím, že tam dokážeme bodovat,“ řekl pro klubový web před utkáním, které bude pro Vyšehrad prvním po neskutečných 33 letech na Moravě či ve Slezsku!!

Duel 3. kola Fotbalové národní ligy MFK OKD Karviná – FK Slavoj Vyšehrad startuje v SC Kovona v sobotu 15. srpna v 17 hodin. Hlavní rozhodčí bude paní Jana Adámková, které budou na čarách pomáhat kolegové Michal Myška a Matěj Vlček.

V poločase proběhne nová soutěž ve střelbě na přesnost z řad majitelů vylosovaných bulletinů - hrajeme o permanentku, klubový dres a šálu. Cena zápasového zpravodaje je také na startu nové sezóny pouhých 10 Kč.

• Sestřih vítězství v Příbrami
včera - Po gólech Smrže a Ndefeho vyhráli Karvinští v Příbrami. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků tohoto utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
před 2 dny - U19-Slavia Praha 0:2, Přerov-U18 2:3, U17-Slavia Praha 2:1, Přerov-U16 1:0, Frýdek-Místek-U15 10:4, Frýdek-Místek-U14 2:7, U13-Valašské Meziříčí 22:0, U12-Valašské Meziříčí 13:1, U11-Lokomotiva Petrovice 24:0, st. žáci B-Jablunkov 8:0, ml.žáci B-Jablunkov 4:2.

• Janečka nemůže hrát
před 3 dny - Sobotní duel v Příbrami musí Marek Janečka vynechat kvůli čtyřem žlutým kartám. Jeho trest ve čtvrtek potvrdila DK LFA na svém zasedání!

• Molitorisz na kvalifikaci U17
19.9. - Matyáši Molitoriszovi dorazila nominační pozvánka na 1. fázi kvalifikace o ME kategorie U17. Reprezentační sedmnáctku čeká od 25. září do 1. října kvalifikační turnaj ve Finsku proti domácím (25.9.), Moldavsku (28.9.) a Bosně a Hercegovině (1.10.). Mezi náhradníky čekají na šanci Roman Fukala s Oliverem Jurčákem!

• U19&U17: Se Slavií už v pátek
17.9. - Ze soboty na pátek byly po dohodě klubů přesunuty zápasy mezi dorosteneckými týmy Karviné a Slavie Praha. Nové termíny a časy pro kategorie U19 a U17 jsou pátek 20. září v 13:15 hod. a 15:30 hod. Hrát se bude na Kovoně.

• Sestřih remízy s Bohemkou
16.9. - Fanoušci na Městském stadionu v Karviné-Ráji se v neděli gólu nedočkali. Na sestřih vybraných akcí se podívejte ZDE.

• S Žižkovem v úředním termínu
16.9. - Duel třetího pohárového kola MOL Cupu mezi Karvinou a Viktorií Žižkov se odehraje ve středu 25. září od 16 hodin!

• Výsledky mládeže (pá-ne)
14.9. - Zbrojovka Brno-U19 2:1, U18-Nový Jičín 1:1, Zbrojovka Brno-U17 1:0, U16-Nový Jičín 1:3, U15-Opava 1:3, U14-Opava 5:3, Sigma Olomouc-U13 9:3, Sigma Olomouc-U12 14:2, Záblatí-U11 2:10, Slavia Opava-st.žáci B 1:7, Slavia Opava-ml.žáci B 2:5.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem