Generální partner
Světlý režim
16. srpen 2015

Lukáš Budínský: Fanouškům patří dík

Jeden z nejdůležitějších hráčů karvinského týmu sestřelil dvěma góly nováčka z Vyšehradu. V první půli skóroval z penalty a krátce před koncem střelou z dvaceti metrů pod břevno.

Představovali jste nějak takto první domácí zápas?
Chtěli jsme vyhrát, to se podařilo. Čtyři góly moc těší, ale mohlo jich být víc. Naopak vzadu to fungovalo, do ničeho velkého jsme Vyšehrad nepustili, takže spokojenost.

Ale začátek nebyl příliš dobrý. Stejně tomu bylo i ve Znojmě. Co se stalo?
No ten nám opět nevyšel. Chtěli jsme na ně vlítnout. Po nějakých dvaceti minutách jsme se zlepšili i uprostřed hřiště a hned to šlo.

Dvěma trefami jste se rázem vyšvihl do čela soutěže kanonýrů. První gól z penalty, druhý výstavní z dobrých dvaceti metrů. Váš komentář k těmto okamžikům?
Tak penaltu zařídil Lubo Urgela, kterého fauloval jeden z hostujících hráčů. A druhý gól? Bavili jsme se v kabině o tom, že jejich gólman často nestojí na brankové čáře. Viděl jsem to, a tak jsem vystřelil a zapadlo to přesně (úsměv). Moje dva góly jsou vzpruha do dalších utkání!Na Kovoně panovala velmi dobrá atmosféra, povzbuzovalo se celý zápas. Potěšilo vás to na trávníku?
No jasně. Fandové byli hodně slyšet až do poslední minuty a za to jim patří velký dík.

Gólem se uvedl také váš staronový spoluhráč z Bohemky Jan Moravec. Jste rád, že dorazil?
Samozřejmě, protože se známe dlouho. Honza je dobrej, má výborný pohyb a hodně nám pomůže. Tento zápas toho byl jasným důkazem.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná