Generální partner
Světlý režim
14. srpen 2015

Pozor na nováčka! Karviná-Vyšehrad (so,17)

První domácí duel odehrají Karvinští v sobotu odpoledne a přivítají v něm nováčka z Vyšehradu, který v minulém kole vyhrál. Zajímavostí může být, že duel odřídí jako hlavní rozhodčí paní Jana Adámková.

Kvízová otázka na začátek. Vzpomenete si, kdy naposledy jste viděli na domácím hřišti hráče s logem OKD na prsou? Ne? No, ono to budou už skoro tři měsíce. Poslední domácí zápas se datuje k 24. květnu, kdy také skončila karvinská domácí neporazitelnost na Kovoně, protože Ústí nad Labem si odvezlo všechny body.

Od té doby se doma svěřenci Jozefa Webera doma nepředstavili, ani v přípravném zápase. „Snad fanoušci budou po fotbale hladoví a přijdou i přes toto extrémně horké počasí. Budeme se jim chtít odvděčit kvalitním výkonem a samozřejmě výhrou. Ostatně v domácím prostředí chceme vyhrávat pravidelně,“ pravil Weber.

Ten neočekává lehké utkání. Vyšehrad je sice nováček, ale kvalitou disponuje, což dokázal v minulém kole, když zdolal Vlašim. „Pražského soupeře ani omylem nepodceníme. V kádru mají zajímavé ligové fotbalisty Jindráčka s Podrazkým, bratry Krbečky a další. A to jsou všechno velmi zajímavá jména,“ podotkl hlavní kouč Karviné, který Vyšehrad sledoval v úvodním kole proti Znojmu.

Šemíci z Vyšehradu, kteří se do FNL dostali ze třetího místa ČFL, mají po dvou „domácích“ zápasech na stadionu Viktorie Žižkov na svém kontě tři body za výhru 2:1 nad již zmíněnou Vlašimí. V tomto zápase usedl poprvé na lavičku jako hlavní kouč Jiří Novotný – čtrnáctinásobný mistr se Spartou. Za nejvýraznější osobnost týmu považuje jeho asistent Milan Kopřiva Miroslava Podrazkého, který duel s Vlašimí rozhodl. „Po takovém výsledku rozhodně nepojedeme do Karviné jako předem poražení. Věřím, že tam dokážeme bodovat,“ řekl pro klubový web před utkáním, které bude pro Vyšehrad prvním po neskutečných 33 letech na Moravě či ve Slezsku!!

Duel 3. kola Fotbalové národní ligy MFK OKD Karviná – FK Slavoj Vyšehrad startuje v SC Kovona v sobotu 15. srpna v 17 hodin. Hlavní rozhodčí bude paní Jana Adámková, které budou na čarách pomáhat kolegové Michal Myška a Matěj Vlček.

V poločase proběhne nová soutěž ve střelbě na přesnost z řad majitelů vylosovaných bulletinů - hrajeme o permanentku, klubový dres a šálu. Cena zápasového zpravodaje je také na startu nové sezóny pouhých 10 Kč.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná