Generální partner
Světlý režim
27. únor 2017

Střídaní? Asi vyústění naší špatné hry, řekl Panák

Už pět minut před poločasovým hvizdem se na hřiště dostal ofenzivní fotbalista Filip Panák. Nikoliv kvůli zranění jednoho ze spoluhráčů, ale z taktického hlediska. S jeho příchodem a přeskupením rozestavení se ve druhé půli hra Karviné aspoň o trochu zvedla.

Trenér Weber je známý tím, že když je nespokojený, klidně sáhne do sestavy už v průběhu první půle. Naposledy tak učinil v sobotu na Julisce, kde stáhl Erika Puchla a místo něj poslal do hry Filipa Panáka. Ten zaujal místo podhrotového hráče, Lukáš Budínský se posunul na levý kraj zálohy. „Střídání bylo určitě vyústěním neuspokojivé hry. Nečekal jsem, že půjdu na hřiště tak brzy, ale trenér chtěl něco změnit nebo tomu dát nový impuls, tak ukázal na mě,“ glosoval tuto skutečnost po utkání sám Panák.

Jednadvacetiletý fotbalista šel na hřiště ve čtyřicáté minutě. „Měl jsem necelých šest minut na to, abych fakt zamakal naplno, potom následovala přestávka. Zápas byl náročný hlavně fyzicky, Dukla nám moc nepůjčovala balón. O tom jsme ale věděli, že jsou silní na míči. Dělalo nám to celkem problémy, až ve druhé půli se to trochu zlepšilo a měli jsme tam nějaké akce,“ řekl Filip Panák.

Získaný bod považuje za úspěch, ostatně podobně mluvili všichni z karvinského tábora. „Určitě jsme spokojení. Chtěli jsme v Praze bodovat a to se podařilo,“ dodal ofenzivní hráč.   

Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii