Generální partner
Světlý režim
24. duben 2017

Jan Hošek: Od bodového zisku jsme nebyli daleko

Objevil se ve dvou šancích, ale své výškové parametry v gól nezužitkoval. Jan Hošek se vrátil do Teplic, kde chtěl společně s celým týmem přetrhnout nepříznivou sérii výsledků - nepodařilo se.
Také v Teplicích jste vyšli bodově naprázdno, přesto výkon z druhé půle snesl nějaké měřítko, že ano?
Ale jo, ve druhé půli to bylo celkem dobré. Jenže co z toho, když zase nemáme ani bod. Nějaké šance tam byly. Sám jsem tam měl dvě hlavičky zblízka během asi minuty. Prvně jsem před sebou někoho trefil, jinak by míč šel do brány. U druhé příležitosti jsem předskočil brankáře Grigara, ale ten míč mi nedopadl na hlavu ideálně.

Hrozili jste převážně ze vzduchu. Byl to záměr?
To bych ani neřekl, spíš to vyplynulo ze hry. Ale je pravda, že centrů tam bylo celkem dost.

Ovšem ze vzduchu hrozili i domácí, nakonec jeden centr zužitkoval v úvodu zápasu Hora, což je k jeho nevysoké postavě trochu k vzteku, ne? Nakonec se totiž tato branka ukázala jako vítězná. Kde se stala hlavní chyba?
Těch chybiček se tam sešlo víc. Ale každopádně přišel Horovi velmi dobrý balón na hlavu a možná i s trochou štěstí zamířil úplně přesně.
Teplicím se v poslední době opravdu daří. Přesto, hratelný soupeř to byl, souhlasíte?
Jednoznačně. Myslím si, že jsme tady nebyli daleko od bodů. Ale hrát se dá přeci s každým, to jsme si ověřili v zápasech se Slavií i Plzní. 

Jak jste se těšil do Teplic, odkud jste do Karviné minulou zimu zamířil?
Nějak extra jsem to neprožíval, vždyť už tady jsem nějaký čas. Jasně, bylo fajn se pozdravit s hráči, s kterými jsem tam hrál. Ale bral jsem to jako každý jiný zápas.

Po třech týdnech se v neděli konečně představíte zase doma. Hostíte Hradec Králové, proti kterému umíte. V posledních dvou zápasech jste ho porazili. Můžete to hrát nějakou roli?
Možná to můžou mít v hlavě, že jsme obou předchozích duelech vyhráli zrovna u nich. Ale je jedno, s kým hrajeme, my prostě doma potřebujeme vydolovat tři body. Když navážeme na druhý poločas z Teplic, tak by to mohlo klapnout. Doma jsme dost silní. 
Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.