Mlade talenty

Vše jde podle plánu, v úterý duel s Wroclawí

29.01.2018 | redakce
 

Vše jde podle plánu, v úterý duel s Wroclawí Karvinská výprava si užívá kvalitních podmínek na Kypru a těší na první zápas. V úterý se v Larnace od 14 hodin českého času představí proti Slasku Wroclaw.

 

Nedělní přílet i samotný let se obešel bez jakýchkoliv problémů. Ihned z letiště v Larnace zamířil celý tým do připraveného autobusu, který nabral cíl Ayia Napa. Po ubytování následoval první lehčí trénink na přírodní trávě, potom večeře. „Trénink byl krátký náběhový, z kluků jsme chtěli dostat únavu po cestě, přeci jen to byl dlouhý den,“ připomněl brzký ranní odjezd z Karviné o půl třetí ráno trenér Josef Mucha.

Na Kypru panuje slunečné počasí a ideálních sedmnáct stupňů. Na tréninkové hřiště to mají hráči od hotelu příjemných osm minut autobusem, na zápas s Wroclawí pojedou 40 minut do Larnaky. „Hřiště je v dobré kondici, ale máme přislíbeno, že půjdeme na ještě lepší. Tréninky budou samozřejmě herní, v pondělí jsme se zaměřovali například na standardní situace,“ přiblížil hlavní trenér MFK Karviná.

Denní režim je klasický – ráno od půl osmé snídaně, o půl desáté odjezd na trénink. Následuje v poledne oběd, krátké volno a odpoledne trénink od tří hodin, případně zápas. Před večeří je v plánu pokaždé regenerace.Na úterý je naplánován už zmíněný přípravný duel s polskou Wroclawí. Hrát se bude na stadionu v Larnace od 15 hodin (14 hodin českého času). Polský soupeř přicestoval na Kypr už 23. ledna a stihl odehrát jeden zápas - v něm prohrál s Mladou Boleslaví 0:1. Slasku Wroclaw patří po podzimní části Ekstraklasy až desáté místo se sedmadvaceti body a v jeho kádru figuruje jeden český fotbalista, konkrétně Kamil Vacek.

Klub WKS Slask Wroclaw SA vznikl krátce po druhé světové válce a prozatím získal dva mistrovské tituly (1976/1977 a 2011/2012). Poslední vzájemný souboj je starý čtyři a půl roku, Wroclaw tehdy 22. června 2013 vyhrála 3:1. Jediným pamětníkem na karvinské straně je kapitán Pavel Eismann. 

Fotogalerie

       
 

• Se Slováckem v neděli 2. září
před 2 dny - Ligová fotbalová asociace upřesnila termíny 7. kola FORTUNA:LIGY. Karvinští se představí na domácím trávníku proti Slovácku v neděli 2. září od 15 hodin.

• Týmy U18 a U16 začínají
před 3 dny - Ve středu 15. srpna čekají na dorostence U18 a U16 první mistrovské zápasy - v Ostravě se utkají s Baníkem. Podzimní los osmnáctky ZDE, šestnáctky ZDE.

• Sestřih zápasu z Jablonce
12.8. - Také z utkání 4. kola FORTUNA:LIGY je k dispozici sestřih nejzajímavějších okamžiků - více ZDE.

• Výsledky mládeže-příprava
12.8. - Rajec muži (Slovensko) - MFK U19 3:2, Havířov U19-MFK U17 1:6, Legia Varšava U16-MFK U16 7:1, MFK U15-Martin U15 8:0.

• Ligoví dorostenci nehrají!!
9.8. - Z důvodu výskytu gastrointestinálních onemocnění (potvrzeno KHS Jihočeského kraje) se odkládají zápasy 1. kola Celostátní dorostenecké ligy mezi Karvinou a Českými Budějovicemi v kategoriích U19 i U17. O náhradním termínu bude teprve rozhodnuto.

• MLÁDEŽ: Výsledky přípr. zápasů
9.8. - U19-Ružomberok 1:0, U18-Cieszyn (muži) 3:2, U17-Ružomberok 1:2, U16-Chybie 1:1, U15-Třinec 3:0, Třinec-U13 3:4, Třinec-U12 6:4.

• V Brně s Opavou 25. srpna
7.8. - LFA oznámila přesné termíny 6. kola FORTUNA:LIGY. S nováčkem SFC Opava se utkáme v Brně v sobotu 25. srpna s výkopem v 17 hodin!

• Sestřih utkání s Ml. Boleslaví
6.8. - První domácí zápas a bohužel porážka. Karvinští v přestřelce podlehli Mladé Boleslavi 3:4. Sestřih utkání najdete ZDE.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna