Generální partner
Světlý režim
26. únor 2018

Wágner po drtivé výhře: Asi zvětšili branky

Střílí mu to – ve dvou jarních duelech vstřelil Tomáš Wágner tři góly. A když se daří jemu, jde to i celému týmu.

Tomáši, zvítězili jste vysoko nad účastníkem Evropské ligy. To musí být důvod ke spokojenosti, když jste se jako tým konečně rozstříleli. Je to tak?
Doufejme, že střelecká nemohoucnost je pryč. Asi nám zvětšili branky (smích). Ne, zatím to vypadá slušně, ale nesmíme propadnout uspokojení. Všichni víme, že následující los je fakt těžký – jedeme do Liberce, máme doma Spartu a pak nás čekají dva zápasy venku. V nich se ukáže, jak jsme silní!

Sám jste ve dvou zápasech jarní části vstřelil tři góly. Spokojenost?
Jo, teď mi to střílí. Ale pokud se nezachráníme, tak to nic neznamená. Ale samozřejmě jsem spokojený, věřím si. S tím možná souvisí i ten můj druhý gól po jemné teči. Bylo v tom i štěstí, které je potřeba někdy mít. Na podzim jsem ho moc neměl (úsměv).

V poločase jste vedli 2:0, což je ošidný výsledek. Co jste si říkali v kabině?
Vtloukali jsme si do hlav, že nic není rozhodnutého a musíme na hřišti nechat ještě víc než v úvodní pětačtyřicetiminutovce.V Boleslavi to nebylo dobré herně, ale vyhrálo se. Tentokrát se sešlo obojí. Dá se říct, konečně?
Ano, proti Zlínu jsme dominovali a byl to až výjimečný výkon. Asi se můžeme i pochválit.

Jste pověstný tím, že si do mistrovských zápasů neberete termoprádlo. Vidím, že ho ale máte.
Vzpomínám si, že jsem vám v minulé sezóně říkal, že se mi v tom nehraje dobře. To platí, ale teď to bez toho nešlo. Fakt byla zima a podlehl jsem. Šel jsem za kustodem, ať mi aspoň dá to největší. Nafasoval jsem ho tedy po Pavlu Košťálovi. Nic nevydržím, smůla (smích).

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.