Mlade talenty

Lazar Djordjević: Penalty proti nám? Už mám nervy

24.02.2019 | redakce
 

Lazar Djordjević: Penalty proti nám? Už mám nervy Odehrál na levém kraji obrany slušný zápas, měl dvě šance skórovat z druhé vlny, ale nebylo mu přáno. Lazar Djordjević byl po zápase zklamaný z výsledku i z třetí písknuté penalty proti svému týmu ve druhém zápase v řadě.

 

Lazare, odehráli jste určitě nejlepší zápas na jaře. Na vítězství to zase nestačilo. Proč?
Byli jsme lepší, vlastně celý zápas. Je to další ztráta, asi budeme muset makat ještě víc. Věřím, že nám to v dalším zápase vrátí a konečně naplno zabodujeme.

Měli jste výborný vstup do druhé půle. Chyběl tomu jen druhý pojišťující gól?
Jo, prvních patnáct minut po příchodu z kabin jsme je zamkli. Vytvořili jsme si dobré šance a potom spíš čekali na soupeře. Ten spoléhal na brejky a potom přišla ta penalta. V závěru ještě mohl rozhodnout Dávid Guba. Velká škoda!

Během dvou zápasů čelil Martin Berkovec třem penaltám. To asi není úplně standardní, že?
Už mám na to nervy, tohle jsem fakt ještě nikdy nezažil. Ale už to nezměníme, musíme se soustředit na sebe a příště vyhrát.

Vrátili jste se k systému se čtyřmi obránci. Před zápasem i Ján Krivák tvrdil, že je to lepší varianta. Co vy?
Já myslím, že určitě. Pokyny byly jasné – při bránění hrát na čtyři obránce a při přechodu do útoku na tři. Doufám, že i v Příbrami budeme hrát stejně. Myslím si, že jde vidět, že náš herní projev je lepší. Přeci jen v zimě bylo dost změn a viditelně si to už sedá.• Sestřih utkání ve Zlíně
včera - První vítězství sezóně vybojovali karvinští fotbalisté na půdě Zlína. Na sestřih nejzajímavějších momentů se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže
před 2 dny - U19-Slovácko 1:0, U17-Slovácko 4:4 (4:2np), Prostějov-U15 6:0, Prostějov-U14 0:9, Rýmařov-st. žáci B 3:0, Rýmařov-ml. žáci B 9:1.

• S Bohemkou v neděli od tří
před 3 dny - Po reprezentační přestávce se Karvinští představí doma proti Bohemians Praha 1905 v neděli 15. září od 15 hodin. Upřesnění dorazilo z Ligové fotbalové asociace!

• MOL CUP: Ve FM v 17 hodin
22.8. - Ve středu 28. srpna od 17 hodin vstoupí Karvinští na půdě třetiligového Frýdku-Místku do bojů o český pohár, který nese oficiálně název MOL Cup. Oba týmy se tak domluvily, že utkání odehrají ve stanoveném úředním termínu.

• Výsledky mládeže (út+st)
21.8. - U19-České Budějovice 1:0, U15-Zlín 1:4, U14-Zlín 4:0, U13-Hlučín 13:2, U12-Hlučín 5:2.

• U19 ve středu už od 12 hodin
20.8. - Ligoví dorostenci U19 dohrávají ve středu na Kovoně úvodní kolo proti Českým Budějovicím. Na přání soupeře se posunul začátek zápasu - devatenáctka hraje už od 12 hodin. Duel sedmnáctek se neuskuteční z důvodu problémů na cestě do Karviné. Od 16:30 hod. hrají také mladší žáci U13 a U12 proti Hlučínu - na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Karviné-Ráji.

• V úterý hrají žáci U15&U14
20.8. - Duely proti Fastavu Zlín čekají v úterý odpoledne od 15 hod. a 17 hod. na starší žáky U15 a U14. Oba duely se uskuteční na Bažantnici!

• Sestřih duelu s Libercem
19.8. - Nezvládnutý duel s Libercem v sestřihu iSportu najdete ZDE. Karvinští prohráli 0:1!

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem