Generální partner
Světlý režim
24. únor 2019

Lazar Djordjević: Penalty proti nám? Už mám nervy

Odehrál na levém kraji obrany slušný zápas, měl dvě šance skórovat z druhé vlny, ale nebylo mu přáno. Lazar Djordjević byl po zápase zklamaný z výsledku i z třetí písknuté penalty proti svému týmu ve druhém zápase v řadě.

Lazare, odehráli jste určitě nejlepší zápas na jaře. Na vítězství to zase nestačilo. Proč?
Byli jsme lepší, vlastně celý zápas. Je to další ztráta, asi budeme muset makat ještě víc. Věřím, že nám to v dalším zápase vrátí a konečně naplno zabodujeme.

Měli jste výborný vstup do druhé půle. Chyběl tomu jen druhý pojišťující gól?
Jo, prvních patnáct minut po příchodu z kabin jsme je zamkli. Vytvořili jsme si dobré šance a potom spíš čekali na soupeře. Ten spoléhal na brejky a potom přišla ta penalta. V závěru ještě mohl rozhodnout Dávid Guba. Velká škoda!

Během dvou zápasů čelil Martin Berkovec třem penaltám. To asi není úplně standardní, že?
Už mám na to nervy, tohle jsem fakt ještě nikdy nezažil. Ale už to nezměníme, musíme se soustředit na sebe a příště vyhrát.

Vrátili jste se k systému se čtyřmi obránci. Před zápasem i Ján Krivák tvrdil, že je to lepší varianta. Co vy?
Já myslím, že určitě. Pokyny byly jasné – při bránění hrát na čtyři obránce a při přechodu do útoku na tři. Doufám, že i v Příbrami budeme hrát stejně. Myslím si, že jde vidět, že náš herní projev je lepší. Přeci jen v zimě bylo dost změn a viditelně si to už sedá.YouTube YouTube

Tiskovka po zápase v Liberci

Kouč Juraj Jarábek hodnotil mezi novináři utkání v Liberci, kde jeho tým prohrál 0:3.

Rozhovory Rozhovory
po 20.1. | redakce

Bolek: Nabídka Karviné mě potěšila, na jaře musíme zachránit ligu

Do přípravného utkání ještě po svém příchodu nenaskočil, ale je v tréninkovém procesu. Zkušený gólman Petr Bolek si zvyká na nové spoluhráče v kabině a těší se na jarní část FORTUNA:LIGY.

čt 16.1. | redakce

Milan Rundić: Je to celkem makačka

Nejprve v úterý zaujal nevídaným gestem fair play, o den později se vrátil do Trenčína, kde strávil krásnou část kariéry, protože se tam dvakrát radoval ze zisku ligového titulu. Milan Rundić stihl během dvou dnů plnou zátěž, tedy 180 minut.

út 7.1. | redakce

Jarábek: Prvních deset dnů se bude hodně běhat

Zimní dril začal! Trenér Juraj Jarábek přivítal své svěřence v pondělí po obědě a hned se s nimi dal do práce. Jaké budou nejbližší dny? Kolik prostoru dostanou testovaní hráči? Co říká na adresu svého nového asistenta?

út 31.12. | redakce

Pavel Dreksa: Hlavně, ať se nepotkáme v baráži!

V půlce prosince bylo oficiálně oznámeno, že stoper Pavel Dreksa v Karviné po čtyřech a půl letech končí. V posledním rozhovoru se rozpovídal o karvinské štaci, kterou si zpříjemnil v Ázerbájdžánu. Vysvětlil také, proč se rozhodl pro Zbrojovku a nezapomněl poděkovat celému klubu.