Mlade talenty

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami

28.02.2019 | redakce
 

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami V sobotu se Karvinští představí v Příbrami. Před utkáním ve středních Čechách promluvili pro klubový web trenér Norbert Hrnčár a útočník Tomáš Wágner, který je odchovancem Příbrami.

 

Norbert Hrnčár: „Nula vzadu je první předpoklad úspěchu“

Jaký zápas v sobotu v Příbrami očekáváte?
Budu se opakovat, česká liga nemá lehkých soupeřů a zápasů. Bude to těžký a náročný zápas.

Co říkáte na příbramské transfery v závěru přestupního období?
Chtěli zvýšit kvalitu a sílu, kterou bezpochyby mají. My si potřebujeme do utkání přenést pozitivní věci z minulého domácího utkání a být dobře připravení.

Na podzim, ještě bez vašeho vedení, se doma podařilo zvítězit vysoko 4:1. Budete se k tomu v předzápasové přípravě nějakým způsobem aspoň v minimální míře vracet?
V sobotu to bude úplně nový zápas, týmy se celkem proměnily a začíná se od stavu 0:0. Věřím, že budeme zvyšovat kvalitu pozitivních aspektů z utkání proti Teplicím.

Na jaře se ještě nepodařilo udržet nulu vzadu. Asi by bylo vhodné, aby se to konečně podařilo. 
To je první předpoklad úspěchu (úsměv).

Tomáš Wágner: „Do Příbrami bych radši jel v komfortnější situaci“

Téměř po dvou letech si opět zahrajete na stadionu, kde jste vyrůstal. Dělá to ještě něco s vámi za ta léta, co jste pryč?
Je to pro mě pořád něco speciálního. Moc se do Příbrami těším, na druhou stranu vím, jak moc to u Litavky bude těžké. Oni ví, že pokud tento zápas zvládnou, tak jsou v pohodě. Naopak, pokud to tam nezvládneme, tak to už bude hodně zlé. Z toho vyplývá, že bych tam radši jel v komfortnější situaci.

Kolik lístků budete shánět pro rodinu a kamarády?
Počítám něco mezi deseti až dvanácti. Škoda, že nepřijde brácha, který bude mít zápas jinde.

Co říkáte na „last minute“ posily domácích v čele s talentovaným Janem Matouškem, který se vrátil ze Slavie?
Přivedli nějaké hráče z minulosti spjaté s klubem, takže adaptace u nich asi nebude příliš dlouhá. Víc bych to asi  neřešil, musíme se koukat na sebe.

Zatím jste jediným jarním střelcem MFK – ve dvou utkáních, do kterých jste nastoupil, jste se pokaždé trefil. Asi by bylo fajn na to navázat, ne?
Stoprocentně, i když ono je jedno, kdo ten gól dá. My potřebujeme body, nejlépe všechny tři a konečně zvítězit. Kvalitu na to máme.

• U10&U11 čeká kvalifikace
před 2 dny - Kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu pokračují pro kategorie U10 a U11! V úterý a ve středu se na Kovoně představí vždy osmička týmů. Začátky oba dny v 10 hodin.

• STOPka pro Petráně
před 3 dny - Trest zastavení činnosti na jedno utkání dostal od DK LFA útočník Michal Petráň za vyloučení po 2 ŽK v duelu na Spartě. Znamená to, že domácí duel se Slováckem v neděli 20. října vynechá!

• Víkendové výsledky týmů MFK
12.10. - Příbram-U19 4:2, U18-Havířov 7:0, Příbram-U17 2:1, U16-Havířov 6:3, Jihlava-U15 5:1, Jihlava-U14 1:2, U13-Vítkovice 2:8, U12-Vítkovice 2:14, Lokomotiva Petrovice-U11 6:1 Kopřivnice-st.žáci B 2:3, Kopřivnice-ml.žáci B 3:4.

• S Jabloncem 3. listopadu
10.10. - 15. kolo FORTUNA:LIGY budou hrát Karvinští před svými fanoušky v neděli 3. listopadu od 14:30 hodin proti FK Jablonec. Předprodej vstupenek na toto utkání začne v úterý 22. října!

• Výhra U17 2:0!
10.10. - Ligoví dorostenci U17 zvládli dohrávku s Českými Budějovicemi výborně a získali tři body za vítězství 2:0 po gólem Vraje a Molitorisze.

• Postup U9, naopak U8 končí
9.10. - První dva kvalifikační turnaje Ondrášovka Cupu přinesly pro karvinské týmy poloviční úspěšnost. Zatímco tým U9 si postup vybojoval z třetího místa, tým U8 skončil osmý a finálový turnaj si nezahraje. Podrobnosti ke kvalifikacím najdete ZDE.

• U17 dohrává proti Dynamu
9.10. - Dohrávku 1. kola má před sebou tým U17. Dnes od 14:30 hodin začne utkání proti Českým Budějovicím. Duel je v plánu odehrát na umělé trávě SC Kovona.

• Ve středu otevřený trénink
8.10. - Předzápasový trénink reprezentační jednavacítky bude ve středu od 15:30 hodin otevřen široké veřejnosti. Vstup bude hlavním vchodem Městského stadionu v Karviné-Ráji a otevřena bude hlavní tribuna.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem