Mlade talenty

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami

28.02.2019 | redakce
 

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami V sobotu se Karvinští představí v Příbrami. Před utkáním ve středních Čechách promluvili pro klubový web trenér Norbert Hrnčár a útočník Tomáš Wágner, který je odchovancem Příbrami.

 

Norbert Hrnčár: „Nula vzadu je první předpoklad úspěchu“

Jaký zápas v sobotu v Příbrami očekáváte?
Budu se opakovat, česká liga nemá lehkých soupeřů a zápasů. Bude to těžký a náročný zápas.

Co říkáte na příbramské transfery v závěru přestupního období?
Chtěli zvýšit kvalitu a sílu, kterou bezpochyby mají. My si potřebujeme do utkání přenést pozitivní věci z minulého domácího utkání a být dobře připravení.

Na podzim, ještě bez vašeho vedení, se doma podařilo zvítězit vysoko 4:1. Budete se k tomu v předzápasové přípravě nějakým způsobem aspoň v minimální míře vracet?
V sobotu to bude úplně nový zápas, týmy se celkem proměnily a začíná se od stavu 0:0. Věřím, že budeme zvyšovat kvalitu pozitivních aspektů z utkání proti Teplicím.

Na jaře se ještě nepodařilo udržet nulu vzadu. Asi by bylo vhodné, aby se to konečně podařilo. 
To je první předpoklad úspěchu (úsměv).

Tomáš Wágner: „Do Příbrami bych radši jel v komfortnější situaci“

Téměř po dvou letech si opět zahrajete na stadionu, kde jste vyrůstal. Dělá to ještě něco s vámi za ta léta, co jste pryč?
Je to pro mě pořád něco speciálního. Moc se do Příbrami těším, na druhou stranu vím, jak moc to u Litavky bude těžké. Oni ví, že pokud tento zápas zvládnou, tak jsou v pohodě. Naopak, pokud to tam nezvládneme, tak to už bude hodně zlé. Z toho vyplývá, že bych tam radši jel v komfortnější situaci.

Kolik lístků budete shánět pro rodinu a kamarády?
Počítám něco mezi deseti až dvanácti. Škoda, že nepřijde brácha, který bude mít zápas jinde.

Co říkáte na „last minute“ posily domácích v čele s talentovaným Janem Matouškem, který se vrátil ze Slavie?
Přivedli nějaké hráče z minulosti spjaté s klubem, takže adaptace u nich asi nebude příliš dlouhá. Víc bych to asi  neřešil, musíme se koukat na sebe.

Zatím jste jediným jarním střelcem MFK – ve dvou utkáních, do kterých jste nastoupil, jste se pokaždé trefil. Asi by bylo fajn na to navázat, ne?
Stoprocentně, i když ono je jedno, kdo ten gól dá. My potřebujeme body, nejlépe všechny tři a konečně zvítězit. Kvalitu na to máme.

• U15+U14: Porážky se Sigmou
před 2 dny - Starší žáci ve středečních předehrávkách 22. kola podlehli na Kovoně olomoucké Sigmě - patnáctka 0:4, čtrnáctka 1:6.

• Víkendové úspěchy přípravek
před 3 dny - Starší přípravka U11 skončila druhá na finálovém turnaji Zimní ligy OFS. Starší přípravka U10 posbírala během víkendu dvě stříbra na turnajích v Brušperku a Bohumíně a tým U9 se také na halovém turnaji radoval ze stříbra.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
17.3. - U19-Hradec Králové 0:1, U18-Baník Ostrava 0:5, U17-Hradec Králové 1:2, U16-Baník Ostrava 2:0, FM-U15 1:2, FM-U14 5:2.

• Sestřih zápasu na Dukle
17.3. - Páteční duel na pražské Julisce dopadl s velkým štěstím lépe pro domácí. V sestřihu iSportu, který najdete ZDE, si připomeňte sporné momenty a všechny tři góly.

• U19+U17: Porážky od Votroků
16.3. - Ligoví dorostenci ani na čtvrtý pokus na jaře nevyhráli. Oba týmy podlehly v domácím prostředí Hradci Králové - devatenáctka 0:1, sedmnáctka 1:2.

• Jarní program MSDL a žák. ligy
14.3. - O tomto víkendu startuje jarní část proti dorostence U18, U16 a starší žáky U15 a U14. Jejich jarní rozlosování najdete po rozkliknutí dané kategorie.

• Čtyři góly Ramireze za Senici
12.3. - Eric Ramirez hostuje v Senici a v úterý večer čtyřmi góly zničil ve čtvrtfinále Slovnaft Cupu Nitru, jejíž branku hájil exkarvinský gólman Branislav Pindroch. Senica zvítězila jasně 5:1!

• Víkendové výsledky mládeže
11.3. - České Budějovice-U19 3:2, České Budějovice-U17 2:1, U16-Čadca (muži) 3:4, U15-Martin 5:0, U14-Martin 3:3, FM-U13 3:2, FM-U12 14:5.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem