Mlade talenty

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami

28.02.2019 | redakce
 

Hrnčár a Wágner před zápasem v Příbrami V sobotu se Karvinští představí v Příbrami. Před utkáním ve středních Čechách promluvili pro klubový web trenér Norbert Hrnčár a útočník Tomáš Wágner, který je odchovancem Příbrami.

 

Norbert Hrnčár: „Nula vzadu je první předpoklad úspěchu“

Jaký zápas v sobotu v Příbrami očekáváte?
Budu se opakovat, česká liga nemá lehkých soupeřů a zápasů. Bude to těžký a náročný zápas.

Co říkáte na příbramské transfery v závěru přestupního období?
Chtěli zvýšit kvalitu a sílu, kterou bezpochyby mají. My si potřebujeme do utkání přenést pozitivní věci z minulého domácího utkání a být dobře připravení.

Na podzim, ještě bez vašeho vedení, se doma podařilo zvítězit vysoko 4:1. Budete se k tomu v předzápasové přípravě nějakým způsobem aspoň v minimální míře vracet?
V sobotu to bude úplně nový zápas, týmy se celkem proměnily a začíná se od stavu 0:0. Věřím, že budeme zvyšovat kvalitu pozitivních aspektů z utkání proti Teplicím.

Na jaře se ještě nepodařilo udržet nulu vzadu. Asi by bylo vhodné, aby se to konečně podařilo. 
To je první předpoklad úspěchu (úsměv).

Tomáš Wágner: „Do Příbrami bych radši jel v komfortnější situaci“

Téměř po dvou letech si opět zahrajete na stadionu, kde jste vyrůstal. Dělá to ještě něco s vámi za ta léta, co jste pryč?
Je to pro mě pořád něco speciálního. Moc se do Příbrami těším, na druhou stranu vím, jak moc to u Litavky bude těžké. Oni ví, že pokud tento zápas zvládnou, tak jsou v pohodě. Naopak, pokud to tam nezvládneme, tak to už bude hodně zlé. Z toho vyplývá, že bych tam radši jel v komfortnější situaci.

Kolik lístků budete shánět pro rodinu a kamarády?
Počítám něco mezi deseti až dvanácti. Škoda, že nepřijde brácha, který bude mít zápas jinde.

Co říkáte na „last minute“ posily domácích v čele s talentovaným Janem Matouškem, který se vrátil ze Slavie?
Přivedli nějaké hráče z minulosti spjaté s klubem, takže adaptace u nich asi nebude příliš dlouhá. Víc bych to asi  neřešil, musíme se koukat na sebe.

Zatím jste jediným jarním střelcem MFK – ve dvou utkáních, do kterých jste nastoupil, jste se pokaždé trefil. Asi by bylo fajn na to navázat, ne?
Stoprocentně, i když ono je jedno, kdo ten gól dá. My potřebujeme body, nejlépe všechny tři a konečně zvítězit. Kvalitu na to máme.

• Víkendové výsledky mládeže MFK
včera - Zlín-U19 2:0, Zlín-U17 0:1.

• Vylosovaní do poločas. soutěže
před 2 dny - a) sektor D3-řada 7- sedadlo 11, b) sektor D4-řada 3-sedadlo 29, c) sektor E3-řada 8-sedadlo 18, d) sektor D5-řada 7-sedadlo 37. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Bohemce budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Patnáctka porazila Baník!
před 2 dny - Svěřenci Zdeňka Jelínka dokázali ve vloženém kole získat tří nesmírně důležité body na půdě ostravského Baníku - ve čtvrtek tam zvítězili 2:0! Šlo o vůbec první porážku ostravského klubu v celé sezóně. Čtrnáctka naopak Baníku podlehla 3:5!

• Sestřih vítězství nad Duklou
15.5. - Karvinští po výhře 3:0 poslali v úterý večer pražskou Duklu definitivně do druhé ligy. V sestřihu najdete nejzajímavější momenty duelu a samozřejmě všechny tři góly. Více ZDE.

• Nové kšiltovky ve fanshopu
13.5. - V den utkání s Duklou budou v prodeji nové kšiltovky s klubovým logem v ceně 250 Kč. Fanshop otvírá v 16:15 hodin!

• Vylosování do pol. soutěže
13.5. - a) sektor D3-řada 8- sedadlo 27, b) sektor D5-řada 3-sedadlo 23, c) sektor C2-řada 4-sedadlo 30, d) sektor D6-řada 4-sedadlo 1. Majitele těchto permanentek prosí marketingové oddělení klubu, aby se dostavili ve 40. minutě k Fanshopu. V poločase utkání proti Dukle Praha budou na ploše soutěžit o zajímavé ceny.

• Sestřih utkání v Příbrami
12.5. - Jediný gól rozhodl duel v Příbrami - bohužel padl do sítě Martina Berkovce. Sestřih nejzajímavějších momentů sobotního utkání najdete ZDE.

• Sobotní výsledky mládeže
11.5. - U19-Příbram 2:2 (2:4np), Prostějov-U18 4:0, U17-Příbram 1:1 (3:1np), Prostějov-U16 1:3, U15-FM 2:2, U14-FM 0:8, U13-Přerov 12:1, U12-Přerov 13:4, Kravaře-st.žáci B 2:2, ml.žáci B-Kravaře 6:3.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem