Mlade talenty

Ohlasy po prohře v Polsku

27.06.2019 | redakce
 

Ohlasy po prohře v Polsku František Straka, Marek Janečka a Michal Petráň hodnotili středeční přípravné utkání na půdě polského Górniku Zabrze.

 

František Straka: „Oba týmy hrály organizovaně směrem dozadu, v první půlce jsme měli daleko lepší držení míče a několik příležitostí. Škoda zbytečné penalty po ztrátě na půlce hřiště, ale to se stává. I v takovém počasí jsme ale odehráli kvalitní utkání. Plno věcí se mi líbilo, ovšem byly tam i jiné, na kterých musíme určitě zapracovat. I tento zápas mi hodně ukázal. Po takovém náročném programu, který jsme absolvovali, jsem rád, že jsou všichni zdravotně v pořádku.“

Marek Janečka: „Z naší strany slušný, akorát počasí nám dalo zabrat. Mrzí nás, že jsme z několika náznaků v první půli nevytěžili aspoň jeden gól. Naopak jsme inkasovali ze zbytečné penalty. Druhá půl mi přišla víc běhavější a otevřenější. Na druhou stranu tam ale bylo z naší strany víc ztrát. Oba poločasy byly rozdílné, toto přípravné utkání podle mě splnilo účel.“ 

Michal Petráň: „Hrál jsem první půli, tu mohu hodnotit. Myslím si, že to od nás nebylo vůbec špatné. Dobře jsme kombinovali a posouvali se. Bohužel jsme udělali jednu chybu a následovala penalta. Mrzí mě moje nevyužité šance. Při první jsem bohužel promáchl, soustředil jsem se na zakončení, ale míč se nějak divně točil a netrefil ho. Druhá šance? Po rohu jsem si naskočil na centrovaný míč a trefil bohužel pouze gólmana. Byl to hrozně namáhavý zápas kvůli velkému vedru, v takovém počasí se špatně dýchá. Ovšem obě strany měly podmínky stejné a museli jsme to zvládnout.“  

• Sobotní výsledky st. žáků
16.11. - Zbrojovka Brno-U15 10:0, Zbrojovka Brno-U14 9:0.

• Dorost U19 v pátek s FM
14.11. - Ligoví starší dorostenci U19 hrají poslední duel podzimu proti Spartě až příští sobotu! Aby ovšem nevypadli ze zápasového rytmu, čeká je v pátek odpoledne od 17 hodin pod umělým osvětlením na umělé trávě SC Kovona přípravný duel proti Frýdku-Místku.

• LFA upřesnila poslední 2 kola
13.11. - Ve středu odpoledne upřesnila Ligová fotbalová asociace 19. a 20. kolo FORTUNA:LIGY. Karvinští doma proti Sigmě nastoupí v neděli 8. prosince od 14:30 hodin a do posledního podzimního kola vyběhnou v Liberci v sobotu 14. prosince od 14:30 hodin.

• Sestřih zápasu v Ostravě
9.11. - Slezské derby ovládl domácí ostravský Baník. Na sestřih nejzajímavějších okamžiků celého utkání se podívejte ZDE.

• Výsledky mládeže MFK
8.11. - Opava-U19 2:2 (4:3np), U18-Hranice 3:0, Opava-U17 1:2, U16-Hranice 3:2, U15-Prostějov 3:2, U14-Prostějov 0:2, U13-Opava 3:6, U12-Opava 3:4.

• Na Slavii v neděli 1. prosince
7.11. - Karvinští se na půdě účastníka Ligy mistrů představí první den v prosinci. Duel na Sinobo stadium začne v 17 hodin před kamerami O2 TV Sport.

• Repre U21: Lingr náhradník
5.11. - Pouze mezi náhradníky figuruje Ondřej Lingr v nominaci reprezentační jednadvacítky před kvalifikačním dvojutkáním proti San Marinu (14.11.) a v Chorvatsku (18.11.).

• Sestřih zápasu s Jabloncem
4.11. - Nejzajímavější okamžiky nedělního zápasu s Jabloncem, který Karvinští prohráli 0:1, jsou k prohlédnutí ZDE.

 
 
 
 
 

• Preview

• Reportáž

• Ohlasy

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2019
MFK Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Generální partner

OKD
 

Hlavní partneři

Veolia Energie ČR
 
Asental
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.
 
Fortuna
 
Tesla hlavní
 
msem