Generální partner
Světlý režim
4. říjen 2019

BÉČKO: O první místo v divizi

Šlágr Divize F se v neděli odehraje na Kovoně - rezervní tým MFK vyzve od 10:15 vedoucí Rýmařov!
Druhý vs. první tým. Asi nejtěžší prověrka v této sezóně čeká na mladý karvinský tým, který posbíral 20 bodů a může se pyšnit nejlepší obranou v celé soutěži. „Bude to náročný duel, ale těšíme se. Zápas prvního s druhým slibuje zajímavý fotbal. Musíme ovšem předvést daleko lepší výkon než naposledy v Dětmarovicích,“ má jasno kouč Karviné B Čestmír Kročil. 

Karvinští doma ve čtyřech zápase třikrát zvítězili a jednou remizovali a jako jediní v celé soutěži ještě neprohráli. Rýmařov má na svém kontě sedm výher, jednu porážku a nejlepší útok celé soutěže. Tým z nejzápadnějšího města Moravskoslezského kraje hrál v minulé sezóně MSFL, ovšem třetí nejvyšší soutěž neudržel o skóre před Vrchovinou a Hodonínem neudržel. 

Utkání 10. kola divize F MFK Karviná B – SK Jiskra Rýmařov začíná ve Sportovním centru Kovona v neděli 6. října v 10:15 hodin. Hlavním rozhodčím bude pan Petr Laštuvka. Nově jsou domácí utkání B-týmu zpoplatněna – vstupné činí 30 Kč, ženy a děti do 15 mají vstup zdarma. Sezónní permanentky nejsou v platnosti.  
Rozhovory Rozhovory
so 23.5. | redakce

Kire Markoski po podpisu smlouvy: Česká liga je kvalitní soutěž!

Je to pár dnů co ofenzivní univerzál Kire Markoski ze Severní Makedonie podepsal v Karviné smlouvu. V rozhovoru vzpomíná na úspěch s Trnavou nebo prozrazuje, že dal i na doporučení svých tehdejších spoluhráčů, kteří jsou momentálně už opět jeho parťáky...

út 28.4. | redakce

Fanoušek Realu Madrid Vladimír Neuman: Nová smlouva po premiéře? Náhoda!

S fotbalem začínal v nedalekých Albrechticích a do Karviné přišel v žákovském věku. Dvacetiletý brankář Vladimír Neuman dojíždí denně z Havířova – s dlouhodobou smlouvou v kapse. Talentovaný gólman totiž před pár dny podepsal novou smlouvu.

pá 24.4. | redakce

Martin Šindelář: Těšili jsme se na sebe!

Stoper Martin Šindelář mluví za celou kabinu a říká, že je rád za obnovenou tréninkovou zátěž přímo na trávníku. Tým využívá skvěle připravených ploch na Bažantnici a ve Sportovním centru Kovona.

út 21.4. | redakce

Petr Mašlej: Tréninky musíme zpestřovat, aby hráče bavily

Dočkali se, konečně jsou na hřišti. Karvinští se od pondělí připravují na restart soutěže. Nejen o konkrétní náplni tréninkových jednotek mluvil v rozhovoru před prvním tréninkem asistent hlavního trenéra Petr Mašlej.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo
Děkujeme Nadaci ČEZ za podporu mládeže
Nadaci CEZ
Děkujeme České unii sportu za podporu prostřednictvím projektu ČUS SPORTUJ S NÁMI
Ceske unii