Generální partner
Světlý režim
7. říjen 2019

B-tým: Výhra „last minute" a posun do čela

Remízový zápas překlopil na svou stranu domácí tým po standardní situaci z nastaveného času, kdy se nadvakrát prosadil stoper Pavel Dreksa. Divize F tak má staronového lídra...
MFK Karviná B
neděle 6.10.2019
1:0
(0:0)

Diváci: 150
SK Jiskra Rýmařov
Neuman - Putyera, Dreksa, Hujo, Kaczmarczyk - Weber - Galuška, Vlachovský (62. Greguš), Seriš (62. Hejda), Puchel - Hladík.
Branka: 90. Dreksa
ŽK: Galuška - Kundrátek L., Kolísek
Rozhodčí: Laštuvka

Komentář

Na Kovoně byl k vidění oboustranně kvalitní duel, čemuž odpovídalo postavení týmů v tabulce. K druhému karvinskému béčku přijel vedoucí Rýmařov. Začátek byl opatrný z obou stran, ale postupně se hrálo nahoru dolů. V první půli měl největší šanci Michal Hladík, ale sólo neproměnil.


Ve druhém poločase přibylo šancí - Karvinští trefili tyč, hosté z Rýmařova také. Další šance zlikvidovali na obou stran dobří gólmani. Rozuzlení přišlo v nastaveném čase, kdy se po rohu nadvakrát prosadil Pavel Dreksa. Nejprve jeho zakončení kolenem gólman Rýmařova vyrazil, na dorážku už ovšem neměl.

V zajímavé a pohledném duelu tedy Karvinští zvítězili těsně 1:0 a vystřídali svého soupeře v čele tabulky.  

Ohlasy trenérů

Trenér Čestmír Kročil: „To byl zápas prvního s druhým, fotbal se musel líbit! Remízový zápas jsme nakonec přetavili ve vítězství a tři body. Chválím soupeře i naše borce – především ty áčkové, kteří se nad ránem vrátili z Prahy a šli ještě pomoct. Utkání spolu s kmenovými hráči odjezdili a nechybělo nasazení.“

Fotogalerie

Rozhovory Rozhovory
čt 13.2. | redakce

Juraj Jarábek: Jdeme do války, na jaře potřebujeme body!

Konečně to začíná. Pět týdnů uteklo a Karvinští stojí před branami prvního jarního kola. Nejen trenér Jarábek má jasno - první kola budou nesmírně důležitá. Věří také, že se nové zahraniční posily co nejdřív aklimatizují a pomůžou týmu k záchraně.

út 11.2. | redakce

Jean a Eduardo: První týden nám byla zima, ale rychle jsme si zvykli

Od začátku zimní přípravy si zvykají na všechno nové. Klub, spoluhráče, životní styl atd. Eduardo Santos a Jean Mangabeira přišli do Karviné na půlroční hostování. Druhý jmenovaný sice v dvojrozhovoru svého parťáka příliš ke slovu nepustil, ten ale všechno odkýval…

út 4.2. | redakce

Šindelář: Těším se, kvalita na posun vzhůru tady je!

Druhý den se s Karvinou připravuje třetí zimní posila. Martin Šindelář poznává spoluhráče a je v plném tréninkovém procesu s týmem. Jak se rodil jeho příchod? Co říká na stadion, a s jakým číslem dresu bude nastupovat?

so 1.2. | redakce

Janečka: Zápasy v Turecku byly přínosné, soustředění se vydařilo!

V pátek večer dorazili po celodenní štrece na trase Antalya-Vídeň-Karviná až do cílové destinace. Hráči si užijí volný víkend a od pondělí začne poslední týden zimní přípravy. Jaké bylo turecké soustředění? A lišilo se nějak o jiných? Odpovědí se ujal univerzál Marek Janečka.