Generální partner
Světlý režim
8. červen 2020

Ba Loua: Gólman Budějovic těžil ze svých zkušeností, ale odehráli jsme dobrý zápas

Byl jednoznačně nejnebezpečnějším hráčem svého týmu, měl tři velké příležitosti skórovat, ale veterán v brance Budějovic Jaroslav Drobný prostor mezi třemi tyčemi uzavřel. Adriel Ba Loua „bohužel“ v neděli potvrdil, že góly radši připravuje, než střílí

Adrieli, mrzí domácí ztráta po mnohem lepším výkonu než v předchozích dvou duelech?
Hráli jsme kompaktně a odehráli vydařený zápas. Bohužel jsme zklamali v zakončení a žádnou z mnoha šancí nevyužili. Proto bezbranková remíza, škoda.

Sám jste měl tři velmi dobré příležitosti. Ale ukazuje, že spíš raději nahráváte, než zakončujete - vypovídá o tom i to, že spolu s plzeňským Pavlem Buchou máte nejvíc asistenci z celé FORTUNA:LIGY.
Je to složité. Góly raději připravuji, ale z pozice křídelního hráče si uvědomuji, že musím dávat góly. Dnes jsem měl nějaké příležitosti, abych se dočkal prvního gólu v této sezóně a pomohl tak týmu, ale bohužel. Samozřejmě se dál budu snažit hledat pozice pro vstřelení gólu v dalších zápasech a být trochu víc agresivní.

Váš minisouboj tedy ovládl brankář Drobný. Co byste řekl k jeho výkonu?
Je vidět, že je zkušený a to asi rozhodlo, proč jsme nevyhráli. Těží ze zkušeností, které má. Když si svoje šance přehrávám zpětně v hlavě, tak jsem neměl moc času. Ale asi jsem měl tlačit střely ještě víc k tyči.

Do utkání jste vyběhl v bílém dresu se zlatým písmem pro vítěze soutěže Přihraj:Krále asistencí. Tato soutěž, která se vyhlašuje po každých pěti kolech, jste ovládl už podruhé. Těší vás to?
Jsem šťastný! Je to odměna za moji práci. Musím poděkovat spoluhráčům a doufám, že gólových asistencí bude ještě víc. A pochopitelně také vítězství, která nutně potřebujeme…

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo