Generální partner
Světlý režim
3. září 2018

Ba Loua: Mám obrovskou radost, fandové jsou skvělí

Přišel, ukázal svoje umění a rozhodl. Skvělou ligovou premiéru v české lize prožil dvaadvacetiletý borec - Adriel D´Avila Ba Loua zajistil vítězným gólem první domácí výhru od konce února!
Představoval jste si svůj první ligový start za Karvinou takhle?
Byl jsem dobře nachystaný, trenér mi v sobotu řekl, že v průběhu zápasu půjdu na hřiště. Mám pochopitelně obrovskou radost, vyhráli jsme a já svým gólem rozhodl. Super pocit, super start do angažmá v Karviné.

Trefa po hezké přihrávce Lukáše Budínského vypadla hodně jednoduše. Jak byste to okomentoval?
Zvolil jsem dobrý výběr místa. Míč jsem dostal ideálně na levou nohu a zamířil. 

Máte silnější levou nebo pravou nohu?  
Spíš levou, ale nemám problém střílet oběma. Je to určitě výhoda (úsměv)!

To jste dokázal střelou do tyče krátce po nástupu na trávník. Co scházelo?
Trefil jsem tyč, asi scházelo nejspíš štěstí. Hlavní ale je, že jsem týmu pomohl k výhře. Cítím se dobře a hlavně jsem konečně hrál ostrý zápas. Už mi to chybělo. Ještě potřebuji trochu potrénovat, abych se cítil lépe a byl mužstvu ještě víc platný. 

Po zápase jste se nemohl dostat do kabiny, protože si vás fanoušci při děkovačce vytáhli do kotle. Nebál jste se, že vás radostí umačkají?
(smích) Vůbec ne! Já měl radost, oni měli radost – tak to má být. Hezky jsme to spolu oslavili, vyfotil jsem se s nimi a mám i šálu. Fanoušci jsou skvělí!Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo