Generální partner
Světlý režim
15. duben 2021

Baránek před Budějovicemi: Rádi bychom využili jejich aktuální nepohody

Asistent Jan Baránek považuje nadcházející zápas za ohromně důležitý. Proč? Jak vnímá sobotního soupeře? Na co si dát pozor? To vše v tradičním předzápasovém rozhovoru...

Honzo, podruhé za sebou se bude hrát doma. Je na čase už konečně zvítězit, že ano?
Jednoznačně! Poslední výsledky mančaftů kolem nás ukazují, že v sobotu to pro nás bude ohromně důležitý zápas. Rádi bychom se posunuli do relativního klidu před následující těžkou sérií zápasů. 

Poslední domácí vítězství se datuje k začátku února…
… ano, ztracených domácích utkání už byla spousta. Chtěli bychom opět z domácího stadionu udělat nedobytnou tvrz s tím, aby se tady soupeři báli jezdit díky našemu způsobu hry.

Jak si zpětně ceníte vítězství ve Zlíně?
S ohledem na poslední výsledky a především bodové zisky Brna (remíza se Slavií a vítězství v Budějovicích), které se tímto dostalo na bodový dostřel, jsou tři body ze Zlína nesmírně důležité. Kdybychom tam nevyhráli, tak bychom se dostali pod obrovský tlak.  

V sobotu dorazí nevyzpytatelné České Budějovice. Vnímáte podobně jejich nevyrovnané výkony?
Po nepovedených výkonech a výsledcích, kromě zápasu se Spartou, se určitě dostali pod tlak. Rádi bychom té jejich aktuální situace a nepohody využili. Ale jinak je Dynamo delší čas pohromadě, fungují jim automatismy, které když jim fungují, tak celé mužstvo vypadá velice dobře.

Dynamo má pouze o bod více. Je motivací je po sobotě v tabulce přeskočit?
Souhlasím, bylo by to perfektní. Každý tabulkový posun a každé vítězství se počítá. 

Odkud hrozí největší českobudějovické nebezpečí?
Určitě standardní situace. Kluci si musí stoprocentně dbát na naše pokyny, které dostanou. Budějovice mají kvalitní hlavičkáře, ale také Čoliće s Mršićem, kteří standardky dobře zahrávají. Pro ně je to velká zbraň a pro soupeře velké nebezpečí – standardky rozhodují zápasy. Na druhou stranu my jsme na tom podobně, máme dost šikovných hráčů, kteří umí rozehrát standardní situace.

Hned v úterý F:L pokračuje vloženým kolem. Připravujete na to nějak vaše svěřence?
Jdeme zápas od zápasu a vše se bude odvíjet od sobotního výsledku. Na Jablonec začneme myslet opravdu až po utkání s Českými Budějovicemi. 

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná