Generální partner
Světlý režim
15. říjen 2021

Bohumil Páník před Olomoucí: Víme, co Sigmě úplně nevoní

Ostrý start do nového angažmá čeká na karvinského kouče Bohumila Páníka už v neděli na Andrově stadionu v Olomouci. V předzápasovém rozhovoru přiblížil, jak s týmem po svém příchodu pracoval, a jak moc se těší na návrat na lavičku...

Trenére, do ligového kolotoče se vracíte po pěti měsících. Jak se těšíte na neděli?
Moc se těším. Je to náboj, adrenalin. Těším se i na naše fanoušky. Do Olomouce to není daleko a máme zprávy, že nás dorazí povzbuzovat. Na to se opravdu těším.

Na seznámení s mužstvem jste měl pár dnů. Jak na vás působí?
Mužstvo určitě nepatří na poslední místo, protože má svou kvalitu. Hráče tady máme herní, mají svůj výraz a tvář. Potřebují jen nabrat poztrácenou jistotu a utvrdit je v tom, že si musí sáhnout ve svých výkonech až tam, kde soudě dle posledních výsledků nebyli. Mají fáze hry, kdy dominují a je potřeba na to navázat a vyvarovat se hloupých chyb. Nikdy nikdo nebude dominovat celých devadesát minut – snad jen některé top týmy v anglické lize. Je potřeba přežít i kritické okamžiky, což ukáže na sílu mužstva.

Můžete přiblížit, jak jste s týmem v tréninku pracoval?
V prvním týdnu jsem se s mužstvem seznamoval, navazovali jsme kontakt. V tomto týdnu jsem se posunuli i do taktických věcí tak, abych hráče viděl v akci. Byl tam i modelový zápas. Každý den jsem s nimi a pořád je poznávám a komunikujeme spolu.

Co byste řekl k nadcházejícímu soupeři?
Olomouc udělala výborné výsledky, v posledních zápasech jim to ale trošičku nešlo. Navíc dvě utkání už neskórovali. Jinak je to herní mužstvo s šikovnými hráči, které chce v utkání dominovat. Ale víme také, co jim úplně nevoní (úsměv).

Rozhovory Rozhovory
út 9.8. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Tomáš Hejdušek

Ve velkém rozhovoru prozradil nový trenér MFK Karviná Tomáš Hejdušek mnoho zajímavého. Řeč přišla na nově se budující tým, na jeho aktivní kariéru, kterou si okořenil třeba angažmá v Lotyšsku, i na jeho aktivitu na sociálních sítích či kšiltovku, v které ho fanoušci mohou vídat během tréninků i zápasů.

čt 28.7. | redakce

Lubomír Vlk: Z fotbalu chceme mít spolu s fanoušky zase radost! Cílem je postup

Sportovní ředitel Lubomír Vlk dva dny před začátkem nové sezóny přiznal, že skládat po sestupu téměř nový tým bylo hodně obtížné. Zároveň je však přesvědčený, že atmosféra v „nové“ kabině je pozitivní. Před startem F:NL mluvil o ambicích, kádru, favoritech nového ročníku a fanoušcích – věří, že si cestu na stadion najdou.

st 27.7. | redakce

Tomáš Hejdušek: Hráči jsou odhodlaní a nachystání na sobotní start!

S hlavním trenérem MFK byla čtyři dny před zahájením nové sezóny na kameru probrána uplynulá příprava, změny v kádru, výhled do nové sezóny a první soupeř - už v sobotu hrají jeho svěřenci v Třinci! Prozradil také, kdo bude kapitánem týmu...

ne 24.7. | redakce

Dávid Krčík: Ne každému se podaří být v jednom týmu se sourozencem

Stoper Dávid Krčík odehrál v generálce proti Baníku celý druhý poločas. Byly to pro něj první minuty v karvinském dresu po přestupu z Liptovského Mikuláše. V rozhovoru promluvil nejen o prvním zápase, ale i o tom, jak mu starší bratr Adam vychválil klub. Mluvil také o Jihlavě, kde strávil posledního půl roku a vstřelil čtyři góly.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo