Generální partner
Světlý režim
27. srpen 2015

Braňo Pindroch: V obraně pracujeme na jedničku

Už tři zápasy neinkasoval, ale v tom posledním proti Varnsdorfu se určitě zapotil nejvíc. Karvinská jednička Branislav Pindroch obdržel ve čtyřech kolech pouze jeden gól a i díky jemu je tým na třetím místě v tabulce.

Braňo, v dohrávce úvodního kola jste remizovali s Varnsdorfem 0:0. Jak jste zápas z branky viděl?
Určitě to bylo utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním se mi zdálo, že jsme byli ustrašení a navíc jsme se nechytili nějakými povedenými přihrávkami. Naopak Varnsdorf lépe kombinoval a na kopačkách měl větší jistotu.

Co vám trenér řekl o poločase?
Že se není čeho bát. A skutečně to bylo lepší, jenže bez gólového efektu. Na šance asi spravedlivá remíza, ale samozřejmě nás domácí ztráta mrzí.

Proč jste takto nehráli od začátku utkání?
To nevím. Možná jsme si na sebe vytvořili zbytečný tlak, protože v případě výhry bychom byli na špici společně s dalšími dvěma týmy. Ale Varnsdorf tady potvrdil, že je velmi kvalitní tým. Vždyť v minulé sezóně skončili druzí a pokud by měli stadion, tak hrají Synot ligu.

Víc práce jste měl v první půli, hezky jste tam zlikvidoval dvě šance Jurči zblízka.
V bráně jsem od toho, abych něco chytil, ne? (úsměv)

To se vám daří, máte už třetí nulu v řadě.
Defenziva pracuje na jedničku, trénovali jsme to a máme z toho všichni radost. Všechny dosavadní soupeře jsme do nějakých úplně vyložených šancí nepustili. Ve druhé půli mi pak pomohla tyč. Takže zatím to vychází.

V sobotu vás čeká pohár na zrekonstruovaném stadionu ve Vítkovicích proti domácímu třetiligovému nováčkovi. Uvidí vás fanoušci v bráně?
Sám nevím, nechám se překvapit. Nějaké změny asi určitě budou, protože tímto zápasem zakončíme tzv. anglický týden. Ale to nic nemění na tom, že chceme každý zápas zvládnout.

Rozhovory Rozhovory
po 22.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Aleš Nešický

Mnoho klubů poznal během své kariéry devětadvacetiletý záložník Aleš Nešický. Věděli jste však, že je spolužákem našeho bývalého hráče Michala Petráně, že hrál s Libercem ještě před rokem Evropskou ligu, anebo že je tatínkem čtyřleté holčičky?

po 15.11. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Kacper Zych

Devatenáctiletý polský útočník a odchovanec MFK Karviná se na začátku této sezóny dočkal svého premiérového gólu v nejvyšší soutěži. S odstupem dvou měsíců vzpomíná na tento zápas, ve kterém si přivodil otřes mozku a musel ze zdravotních důvodů opustit polský národní tým, kam byl premiérově pozván. V rozhovoru však prozradil mnohem víc…

út 2.11. | redakce

Bohumil Páník: Bude to náročné období, ale musíme se s tím vypořádat

Trenér Bohumil Páník přivítal v pondělí odpoledne téměř všechny své svěřence po čtrnácti dnech. V rozhovoru prozrazuje, jak trávil dny v izolaci, jak se mu koučovalo od televize, a jak budou vypadat nejbližší dny...

po 11.10. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Antonín Křapka

Jestli někdo může říct, že zná Mladou Boleslav dokonale, tak je to Antonín Křapka. Defenzivní univerzál byl spjat se středočeským klubem od čtrnácti let. Až v létě, ve svých sedmadvaceti letech, změnil působiště a vydal se přes půl republiky do Karviné…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná
×
Odehráno v 18:00
Bohemians Praha 1905
MFK Karviná