Generální partner
Světlý režim
13. duben 2017

Budínský po vyřazení: Chyběl důraz ve vápně

Přestože pětkrát inkasovali, tak rozhodně neodehráli špatný zápas. Karvinští hráči skončili v MOL Cupu na největším aspirantovi na triumf - pražské Slavii. Záložník Lukáš Budínský litoval hostujícího nedůrazu v obou pokutových územích.

Jak hodnotíte vaše vystoupení v této sezóně MOL Cupu?
Myslím si, že můžeme být spokojení. Vždyť jsme postupem do čtvrtfinále vytvořili klubové maximum. Jen škoda tohohle posledního zápasu.

Co podle vás rozhodlo?
Důraz v šestnáctce. I my jsme tam měli několik závarů, ale nepodařilo se nám skórovat. Slavia byla v tomhle lepší a zvítězila zaslouženě.

Pět inkasovaných gólů není dobrá vizitka, souhlasíte?
Jo, je to moc. Ale hráli jsme proti opravdu kvalitnímu týmu. Navíc Braňo tam další šance pochytal. Kdybychom přidali jeden dva góly, tak to skóre mohlo být pro nás přijatelnější.

Sám jste byl hodně vidět, po hodině hry jste dokonce odmítl vyrovnání. Co jste zamýšlel a proč to nevyšlo?
To byla velká šance. Zasekl jsem si míč, protože kdybych střílel hned, tak tam skákali asi čtyři hráči a zřejmě bych někoho trefil. Bohužel pak stačilo trefit prázdnou bránu, jenže na poslední chvíli se tam zase někdo zjevil. Je to o tom důrazu, o kterém jsem už mluvil. Velká škoda.

Trenér Weber příliš změn v sestavě neudělal. Jak jste na tom se silami před sobotním zápasem v Příbrami?
Máme dva dny na to, abychom se dali dohromady, zregenerovali a konečně bodovali. Čtyři soutěžní utkání po sobě jsme prohráli. Je potřeba se zvednout!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo