Generální partner
Světlý režim
10. říjen 2015

Byl to zvláštní zápas, shodli se reprezentanti

Erik Puchel s Martinem Pastornickým prožili zvláštní pátek. Na „svůj stadion“, kde denně trénují, dorazili jako hosté a zahráli si proti svým klubovým spoluhráčům v reprezentačním dresu.

Přípravný zápas zvládl lépe druholigový domácí tým. Klubového spoluhráče, brankáře Martina Pastornického, překonal nejprve kapitán Pavel Eismann a potom také nejlepší střelec Fotbalové národní ligy Lukáš Budínský. „Bohužel první gól byla moje chyba. Chtěl jsem sebrat míč, ale udělal jsem krok na víc a vyšlápl z šestnáctky. Byla z toho žlutá karta a standardní situace, kterou následně do gólové podoby dotáhl kapitán Eismann,“ řekl po zápase trochu smutný Martin Pastornický.

Přesto si oba borci si zápas náležitě užili. Pastornický odchytal hodinu, Puchel se na hřiště dostal na závěrečných třicet minut. „Myslím si, že jsme neodehráli špatný zápas. V první půli jsme měli několik dobrých šancí po hezkých a nebezpečných střelách, ale gól jsme nedali,“ hodnotil Erik Puchel, který si pochvaloval celý týden strávený ve společnosti svých reprezentačních vrstevníků. „Každý sraz je super. Aspoň na chvíli jsme změnili prostředí,“ usmál se.Reprezentační tým pod vedením Martina Svědíka trávil společně celý týden v Kravařích. Po příjezdu na páteční zápas si oba karvinští zástupci uvědomili, že přestože přijeli do známého prostředí, tak tentokrát do domácí kabiny nepůjdou. „Všechno to bylo hodně zvláštní. Možná se už taková situace nebude opakovat. Je opravdu náhoda, že zrovna v termínu konání reprezentačního srazu vyšlo volno ve Fotbalové národní lize zrovna na Karvinou,“ usmál se Erik Puchel. Pastornický jen přikývl. „Oba jsme se hodně těšili, věděli jsme, že si zahrajeme u nás doma, kde to všechno známe a nastoupíme proti vlastním spoluhráčům. Zajímavá zkušenost,“ doplnil „Pasta“. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo