Generální partner
Světlý režim
23. duben 2018

Další remíza? Velká ztráta, štvalo Štepanovského

Sám měl tři šance, mohl oslavit svůj první ligový gól v karvinském dresu, ale nestalo se. Záložník Peter Štěpanovský byl po utkání zklamaný a naštvaný.
Vyšel mu zápas na Slavii, takže dostal důvěru i v extra důležitém domácí zápase proti Teplicím. Slovenský krajní záložník byl vidět, leč gól nedal. „Štve mě to! Vím, že jsem na hraně základní sestavy. Kdybych dal gól, pomohl bych týmu i sobě. Bohužel,“ mrzelo ho.

Nejvíc po gólu volala akce z 41. minuty, kdy Jan Kalabiška na levé straně přesprintoval Vondráška, poslal přetažený centr na nabíhajícího Štepanovského, který se mezitím zbavil Kroba, jenže míč zastavila tyč. „Co tomu chybělo? Možná trochu štěstí, stačily dva nebo tři centimetry a bylo to v síti,“ měl jasno Peter Štepanovský.

Karvinští na jaře pošesté remizovali, z toho třikrát v řadě před vlastními fanoušky. „Je to velká ztráta, navíc jsme posledních dvacet minut hráli přesilovku. Dostali jsme hrozně hloupý a zbytečný gól v úvodu druhého poločasu a už na to nedokázali zareagovat. Teď jedeme do Plzně, pokusíme se něco přivézt. Pak musíme doma bezpodmínečně porazit Duklu,“ prohlásil závěrem třicetiletý fotbalista.Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo