Generální partner
Světlý režim
4. prosinec 2016

Do Brna jsem se těšil a bod bereme, řekl Košťál

Vrátil se do míst, které bezvadně zná, ale tentokrát zamířil do hostující kabiny. Na hřišti si pak počínal velmi dobře a společně se spoluhráči byl blízko vítězství na Srbské. Pro Pavla Košťála byl sobotní zápas přeci jen specifický, vždyť v Brně strávil poslední tři sezóny.

Karvinští přišli o cenné vítězství, které by znamenalo přezimování na šesté příčce tabulky, až v úplném závěru. „Relativně blízko jsme vítězství byli, vždyť jsme inkasovali ve druhé nebo třetí minutě nastavení. Je potřeba si však přiznat, že kdyby Škoda na začátku proměnil svoje sólo, byl by to jiný zápas. Věděli jsme o nebezpečných kolmých přihrávkách za obranu, ale dvakrát jsme v úvodu ztratili míč ve středu hřiště,“ vykládal v útrobách stadionu stoper Pavel Košťál.

Do Brna se podle svých slov těšil, hlavně kvůli známým a kamarádům – třeba i z brněnské kabiny. „Ale nějaké zadostiučinění, že jsem tady přijel s Karvinou, která je v tabulce výše postavená než Brno, necítím. Zbrojovka se v létě vydala jiným směrem a jsem přesvědčený, že až zase začne pravidelně hrát Pavel Zavadil a uzdraví se i Jan Polák, tak začne sbírat body,“ myslí si Košťál.

Sympaticky také přiznal skutečnost, že na něm i spoluhráčích bylo zhruba od sedmdesáté minuty poznat, že toho mají dost. Středeční stodvacetiminutový pohárový duel s Duklou nějaké síly ubral. „Určitě se to na nás trochu podepsalo, možná kdyby se tady hrálo v neděli, tak by to bylo lepší. Každý den na víc je znát.  Ale před zápasem bychom bod brali. Bezprostředně po zápase jsme trochu zklamaní, ale to přejde,“ usmál se nakonec.

Nyní čeká na karvinské borce ještě jeden tréninkový týden a následně zasloužená dovolená. „3. ledna začínáme a musíme se dobře nachystat, nejlépe tak, abychom na jaře navázali na výkony z právě skončeného podzimu,“ doplnil Košťál. Zkušený stoper je v Karviné na půlročním hostování s možným prodloužením, zda jej tedy fanoušci uvidí i během jarní části, se teprve rozhodne. 

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo