Generální partner
Světlý režim
2. prosinec 2015

Dolehla na nás asi únava, řekl Lukáš Duda

Pořádně si zahrál až v úplném závěru podzimu a za vytíženost je rád. Lukáš Duda nastoupil v Mladé Boleslavi a pak v obou posezónních přípravných zápasech.
Proti Hlučínu i Petrovicím odehrál blonďatý záložník vždy plných devadesát minut. V kombinované sestavě však ani jeden ze dvou zápasů se svými spoluhráči nevyhrál. „To je škoda. Proti Petrovicím už na nás asi i trochu dolehla únava,“ myslí si. Právě duel s Lokotkou byl nejen pro něj specifický. „Hrál jsem proti svým spoluhráčům, vždyť jsem pár zápasů na podzim za Petrovice odehrál. Navíc i proti klukům, se kterými jsme hráli dorosteneckou ligu. Mohl jsem si víc dovolit, protože je znám,“ usmál se.

Naopak nervozitu cítil v pohárové odvetě v Mladé Boleslavi, kde nastoupil v základní sestavě a vydržel v ní až do 79. minuty. „Velká zkušenost. Nastoupil jsem na levé straně zálohy proti týmu, který prohání Plzeň a Spartu. Na mojí straně hráli Kysela či reprezentant Skalák. Zpočátku jsem si zvykal, pak už to šlo. Škoda té nepovedené desetiminutovky, ve které jsme dostali tři góly,“ řekl s odstupem pár dnů Lukáš Duda.

Při osobním hodnocení podzimu nemohl nezmínit zranění, které jej na víc než měsíc vyřadilo mimo hru. Stalo se tak po přípravném utkání s reprezentací do 20 let. „Trochu mě to zabrzdilo, ale to se nedá nic dělat. Proto jsem rád, že po rekonvalescenci jsme si zahrál například v Mladé Boleslavi, ale i teď v těchto dvou závěrečných přípravných zápasech,“ doplnil Duda s tím, že během volna se chystá do Belgie, vánoční svátky pak stráví doma.
Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo