Generální partner
Světlý režim
30. listopad 2015

Poslední zápas roku - derby s Lokotkou

Úterním podvečerním přípravným zápasem pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona zakončí kalendářní rok 2015 fotbalisté MFK OKD Karviná.
Třetí tým Fotbalové národní ligy by měl i v tomto utkání zkoušet fotbalisty, kteří odehráli páteční duel s Hlučínem. Potom by měl padnout definitivní ortel, co s nimi bude dál, a jestli se někdo z nich bude hlásit i na startu zimní přípravy 4. ledna. 

Trenér Weber doplní tyto testované hráče opět o mladíky či na podzim méně vytěžované jedince. Není vyloučeno, že se na umělém trávníku objeví i někdo ze stabilní základní jedenáctky. Soupeř, petrovická Lokomotiva, se po podzimu nachází na třetím místě Divize sk. E s třiceti body.

Vzájemný zápas bude zajímavý hned z několika pohledů. Tím prvním je, že Lokomotiva Petrovice je karvinskou farmou, za kterou pravidelně nastupují karvinští hráči. Na podzim vypomáhali například Pavel Moskál, Filip Panák, Lukáš Kurušta, Lukáš Duda nebo i Petr Glaser. Navíc na hostování tam jsou v úspěšní dorostenci z minulé sezóny Martin Puškáč s Adamem Leiblem. Už poněkolikáté si proti Karviné zřejmě zahraje i Josef Hoffmann.

Utkání MFK OKD Karviná – TJ Lokomotiva Petrovice začíná na umělé trávě SC Kovona v úterý 1. prosince od 17 hodin. Vstup je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo