Generální partner
Světlý režim
30. listopad 2015

Poslední zápas roku - derby s Lokotkou

Úterním podvečerním přípravným zápasem pod umělým osvětlením na umělce SC Kovona zakončí kalendářní rok 2015 fotbalisté MFK OKD Karviná.
Třetí tým Fotbalové národní ligy by měl i v tomto utkání zkoušet fotbalisty, kteří odehráli páteční duel s Hlučínem. Potom by měl padnout definitivní ortel, co s nimi bude dál, a jestli se někdo z nich bude hlásit i na startu zimní přípravy 4. ledna. 

Trenér Weber doplní tyto testované hráče opět o mladíky či na podzim méně vytěžované jedince. Není vyloučeno, že se na umělém trávníku objeví i někdo ze stabilní základní jedenáctky. Soupeř, petrovická Lokomotiva, se po podzimu nachází na třetím místě Divize sk. E s třiceti body.

Vzájemný zápas bude zajímavý hned z několika pohledů. Tím prvním je, že Lokomotiva Petrovice je karvinskou farmou, za kterou pravidelně nastupují karvinští hráči. Na podzim vypomáhali například Pavel Moskál, Filip Panák, Lukáš Kurušta, Lukáš Duda nebo i Petr Glaser. Navíc na hostování tam jsou v úspěšní dorostenci z minulé sezóny Martin Puškáč s Adamem Leiblem. Už poněkolikáté si proti Karviné zřejmě zahraje i Josef Hoffmann.

Utkání MFK OKD Karviná – TJ Lokomotiva Petrovice začíná na umělé trávě SC Kovona v úterý 1. prosince od 17 hodin. Vstup je zdarma!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo