Generální partner
Světlý režim
24. září 2023

Dominik Holec: Nezvládli jsme první poločas

Ani ve třetím utkání, do kterého nastoupil po svém příchodu, se gólman Dominik Holec nedočkal se svými spoluhráči bodového zisku. V Uherském Hradišti bylo téměř jasno po prvních dvaceti minutách.

Rozhodl o osudu úvod hned utkání?
Na rovinu – první poločas jsme nezvládli. Od začátku jsme propadávali, byli jsme všude pozdě a ve většině herních činností jsme za domácími zaostávali.

Z prvních dvou střel na bránu jste inkasovali…
…to je pak těžké, no. Ale ve druhém poločase jsme nehráli vůbec zle, i když to bylo o tom, co nám Slovácko dovolilo. Je škoda, že jsme nevstřelili gól, situace na to byly.

Pravda, jednou míč vykopával domácí kapitán Kadlec z brankové čáry a na konci rozhodčí po zásahu VARu neuznal gól Ezehovi.
Určitě by nás to nakoplo a možná bychom s tím vývojem něco udělali. Ale nepadlo nám to tam a nevstřelili jsme gól už podruhé za sebou.

Na začátku týdne byl odvolán trenér Tomáše Hejdušek a jeho místo dočasně převzal Ľubomír Luhový. Pozorovali jste změny v tréninkovém procesu?
Ale ano, nějaké svoje věci do tréninku implementoval. Každopádně za pouhý týden je těžké něco výrazně změnit či přebudovat.

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo