Generální partner
Světlý režim
6. květen 2018

Dreksa: Ještě není konec, zbraně neskládáme!

Je bojovník a hecíř, který nic nevzdává! Stoper Pavel Dreksa byl po zápase s Duklou samozřejmě naštvaný, ale stále věří v záchranu. Tabulka je stále hodně vyrovnaná, po 27. kole však Karvinští figurují na sestupové 15. pozici.
Pavle, kde hledat příčiny sobotní porážky?
Chtěli jsme strašně moc uspět, ale v některých fázích zápasu to bylo až příliš a asi i na úkor způsobu naší hry. Proto jsme prohráli.

Obdrželi jste tři poměrně laciné branky, obrana byla nebývale propustná. Souvisí to s vašimi předchozími slovy, že jste si byli plně vědomi, že se utkání musí zvládnout?
Souhlasím. Ale také jsme neměli druhé odražené míče, proto nás přečíslovali a měli dostatek času.

Klíčový okamžik zápasu podle vás? Tyčka Filipa Panáka nebo druhý gól Dukly dvě minuty po vyrovnání z kopačky Jana Kalabišky?
Určitě ten druhý gól soupeře. Místo, aby nám to pomohlo, uklidnili se a případně se nadechli k náporu, tak za dvě minuty inkasujeme. To rozhodlo!

Situace není vůbec dobrá. Navíc v posledních třech kolech hned dvakrát jedete na stadion soupeře. Co s tím?
Ve hře je pořád devět bodů. Upřímně, po našich domácích zápasech je lepší, že budeme hrát venku. Já jsem ten poslední, kdo by skládal předčasně zbraně a nevěřil v záchranu. U nás je to o hlavě, musíme tam všichni dostat fakt, že ještě nic není hotové. Šance na setrvání v nejvyšší soutěži stále existuje.

Pohled na tabulku je ovšem hodně smutný, patnácté místo nepůsobí tři kola před koncem optimistickým dojmem. Vnímáte to podobně?
Na to se vůbec nedívám. Pár kol zpátky jsme byli devátí s tříbodovým náskokem na sestup. Nyní jsme těsně pod čarou a nikde není napsáno, že to za tři kola nemůže být jinak. Hodně věcí se v našich hlavách ale musí změnit, aby to dobře dopadlo. Ještě není konec!

Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo