Generální partner
Světlý režim
11. leden 2013

Druhým soupeřem bude Sigma Olomouc

Zápasem proti prvoligové Sigmě Olomouc bude pro domácí tým pokračovat letošní Tipsport liga.Trenéři Karviné dají, také kvůli pár šrámům z úvodního zápasu, příležitost dalším hráčům.

Navázat na středeční vítězný zápas proti Baníku. To je přání fotbalistů Karviné před soubojem s dalším prvoligovým celkem. Sigma zažila výborný podzim a právem se nachází na špici Gambrinus ligy. „Olomouc bude určitě fotbalově silnější než Baník. Opět se však budeme snažit o náš styl, kterým jsme se prezentovali ve středu,“ prohlásil trenér Jan Pánik.

Realizační tým také musí řešit zdravotní problémy, které mají Tomáš Hrtánek, Josef Hoffmann nebo Tomáš Knötig. Ti s určitostí do zápasu nezasáhnou. „Příležitost tak dostanou třeba mladí Legierski s Fulnekem, kteří nehráli středeční zápas,“ řekl Pánik.

Zápas mezi Karvinou a Olomoucí začíná na umělce v areálu Kovona v sobotu 12. ledna v 11 hodin. Druhým utkáním sobotního programu je duel Baníku s Frýdkem Místkem, který bude mít výkop ve 13 hodin. Vstupné je 20 Kč.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo