Generální partner
Světlý režim
8. březen 2018

Eismann s respektem: Sparta je pořád Sparta

Velký zápas už opravdu klepe na dveře. Po sedmi bodech z prvních tří duelů je před celým týmem velká výzva - duel proti nejslavnějšímu klubu v České republice! Přestože se Spartě nedaří, kapitán Pavel Eismann mluví opatrně.

Pavle, v sobotu přijede pražská Sparta. Je téměř vyprodáno, těší se celé město i blízké okolí. Jak jste na tom vy v šatně?
Úplně stejně, všichni se moc těšíme. Doufáme, že předvedeme dobrý výkon a po zápase budeme šťastní.

Jak vnímáte změnu na trenérském postu u nejbližšího soupeře?
Hodně se o tom mluví, ale moc se na to neohlížel. Pořád je to Sparta a je jedno, jaký tam bude trenér. Síla a kvalita tam bude vždycky. Ale hrajeme doma a chceme bodovat!

V předprodeji zbývá už jenom pár vstupenek, také počasí má být lepší. Bude to výhoda oproti zápasu se Zlínem, kdy bylo -10 stupňů Celsia?
No, zaplaťpánbůh. Počasí by mělo být dobré, což je pro fanoušky jistě dobrá zpráva a kvitují to. Věřím, že budou našim dvanáctým hráčem a poženou nás za dobrým výsledkem.


Rozhovory Rozhovory
út 23.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Rajmund Mikuš

Rajmund Mikuš je definitivně zpátky na hřišti! Trvalo to dlouho, ale povedlo se! V rozhovoru detailně přibližuje dny a týdny bez fotbalu, i jak to bylo těsně po druhé operaci, když se dozvěděl, že zkřížený vaz nemá utržený. A oficiálně oznámil velkou novinku…

st 10.4. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Martin Doležal

S útočníkem Martinem Doležalem, který si na jaře vyměnil netradiční číslovku 51 na dresu za oblíbenou 15, jsme probrali jeho vstup do Klubu legend, aktuální situaci, dnešního soupeře, Velikonoce a velkou manželčinu zálibu – koně!

út 26.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Sebastian Boháč

Záložník Sebastian Boháč bude v dnešním utkání chybět, protože znovu pyká za karty. Právě o této jeho neřesti, ale i soukromí se rozpovídal v rozhovoru. A fanouškům také doporučil seriál, který aktuálně sleduje na platformě Netflix.

út 19.3. | redakce

ROZHOVOR Z BULLETINU - Douglas Bergqvist

Okamžitě se začlenil do základní sestavy! Řeč je o třetím Švédovi v české F:L Douglasi Bergqvistovi. Sympatický seveřan v rozhovoru promluvil o své dobré paměti, bývalých angažmá, psech nebo pivu a vrátil se i k nešťastnému momentu v Liberci…

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Činnost Městského fotbalového klubu Karviná, z.s. byla podpořena Národní sportovní agenturou
logo
Děkujeme JSDH Karviná-Ráj za zajišťování hasičského dozoru při fotbalových utkáních
logo