Mlade talenty

Eismann s respektem: Sparta je pořád Sparta

08.03.2018 | redakce
 

Eismann s respektem: Sparta je pořád Sparta Velký zápas už opravdu klepe na dveře. Po sedmi bodech z prvních tří duelů je před celým týmem velká výzva - duel proti nejslavnějšímu klubu v České republice! Přestože se Spartě nedaří, kapitán Pavel Eismann mluví opatrně.

 

Pavle, v sobotu přijede pražská Sparta. Je téměř vyprodáno, těší se celé město i blízké okolí. Jak jste na tom vy v šatně?
Úplně stejně, všichni se moc těšíme. Doufáme, že předvedeme dobrý výkon a po zápase budeme šťastní.

Jak vnímáte změnu na trenérském postu u nejbližšího soupeře?
Hodně se o tom mluví, ale moc se na to neohlížel. Pořád je to Sparta a je jedno, jaký tam bude trenér. Síla a kvalita tam bude vždycky. Ale hrajeme doma a chceme bodovat!

V předprodeji zbývá už jenom pár vstupenek, také počasí má být lepší. Bude to výhoda oproti zápasu se Zlínem, kdy bylo -10 stupňů Celsia?
No, zaplaťpánbůh. Počasí by mělo být dobré, což je pro fanoušky jistě dobrá zpráva a kvitují to. Věřím, že budou našim dvanáctým hráčem a poženou nás za dobrým výsledkem.


• Video ze zátěžových testů
včera - V úterý a ve středu absolvovali hráči fyzické zátěžové testy na Klinice sportovní medicíny v Ostravě. Na průběh testování se podívejte ve videu na MFK Karviná TV - ZDE.

• Tisková zpráva LFA
včera - Fortuna a Ligová fotbalová asociace ve středu představily novou identitu fotbalových soutěží v Česku. Tisková zpráva je k přečtení ZDE.

• Další zkušenosti pro Madera
před 3 dny - Matúš Mader má za sebou další vydařený reprezentační sraz. Se slovenskou osmnáctkou absolvoval dva duely proti Bělorusku (1:1 a 4:2). V prvním zápase odehrál náš borec celý počet minut, ve druhém naskočil na posledních šest minut.

• S Cracovií Kraków v 10:00
15.6. - První přípravný duel zná čas výkopu. Karvinští změří síly v sobotu 23. června v Dětmarovicích s Cracovií Kraków od 10 hodin.

• Mader proti Bělorusku
11.6. - V posledních utkáních kapitána dorostenecké devatenáctky Matúše Madera čekají další reprezentační povinnosti. V úterý a ve čtvrtek hraje slovenská osmnáctka dva přípravné duely doma v Senci proti Bělorusku.

• Víkendové výsledky mládeže
9.6. - U19-Baník Ostrava 4:2, Hlučín-U18 3:1, U17-Baník Ostrava 0:2, Hlučín-U16 5:1, Brušperk-st.žáci B 3:3, Brušperk-ml.žáci B 3:2.

• Dvanáctka třetí v B.Bystrici
8.6. - Žáci U12 skončili na mezinárodním turnaji v Banské Bystrici na výborném třetím místě. Z triumfu se radoval maďarský Györ, druhý skončil slovenský Ružomberok. Gratulace celému týmu a pod vedením trenéra Tomáše Červenky.

• Středeční výsledky mládeže
6.6. - U18-Jihlava 5:0, U16-Jihlava 0:3, Frýdek-Místek-U15 1:7, Frýdek-Místek-U14 6:0, U13-Hranice 4:7, U12-Hranice 7:4.

 
 
 
 
 
Podpora EU
 
Fanshop
 
Pronájem sportovišť
 
Rodiče pozor!!
 
 
 
Copyright © 2007-2018
MFK OKD Karviná a.s. & eSports.cz s.r.o.
» Informace o autorských právech
» Kontakt
 
 
 
FanClub

Hlavní partneři

Asental
 
Veolia Energie ČR
 
MĚSTO KARVINÁ
 
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
 
Adidas ČR spol. s.r.o.