Generální partner
Světlý režim
21. leden 2013

Elvist Ciku střílí branky a bude se ženit

Nejlepším střelcem v právě probíhající zimní přípravě je záložník Elvist Ciku, který se do sítě soupeřů trefil už třikrát. Pěknou trefu zaznamenal rovněž mimo fotbal. Na jaře se bude ženit.

Elvist Ciku dostal míč za brankovou čáru v zápase proti Baníku a dvakrát také proti Frýdku Místku v sobotu. Šestadvacetiletého hráče střelecká potence těší. „Snažíme se vyhrávat, daří se nám střílet góly. Zatím nám to klape slušně. Potřebujeme však přidat ještě pár gólů k prvnímu místu ve skupině. Pokusíme se o to,“ je odhodlaný Ciku. Ve fotbale je sice možné všechno, ale Karvinští potřebují k postupu porazit ve středu Orlovou o devět branek, aby přeskočili prozatím vedoucí olomouckou Sigmu. A to bude hodně náročné.

Legionář v karvinských barvách chytil solidní střeleckou formu. Na konci podzimní části vstřelil branku Sokolovu i střížkovské Bohemce a nyní i v Tipsport lize Baníku a Frýdku. „Daří se mi, to je fakt. Doufám, že v tomto trendu budu pokračovat i nadále. Na druhou stranu jsou však důležitější výhry. To se zatím daří,“ pochvaluje si Elvist Ciku, který má na hřišti relativní volnost, což mu velmi vyhovuje.

Kromě fotbalových radostí se Cikuovi daří také v soukromí. Na jaře totiž vstoupí do manželského svazku. „Je to tak. Vezmu si přítelkyni Markétu. Svatba bude tady ve městě. Jsem v Karviné, potažmo v Česku, spokojený. Moc se na to všichni, včetně rodiny, těšíme,“ usmál se Elvist Ciku.

Rozhovory Rozhovory
st 13.1. | redakce

Stylianos Kokovas: Je důležité cítit důvěru

První rozhovor s novou tváří v karvinské kabině. Devatenáctiletý obránce Stelios Kokovas prozrazuje, co pro něj bude v začátcích hodně důležité, ale také, že by se rád naučil česky.

st 6.1. | redakce

Martin Šindelář: Odpočinul jsem si hlavně psychicky

Po dvou týdnech se hráči MFK znovu sešli v kabině. Nechyběl tam ani stoper Martin Šindelář, který byl převážnou část podzimu kapitánem týmu. Před druhým společným tréninkem v roce 2021 stihl odpovědět na několik otázek...

po 4.1. | redakce

Juraj Jarábek: V kádru budou pouze minimální změny

První den rekordně krátké zimní přípravy své svěřence ještě neviděl, jelikož absolvovali v Olomouci zátěžové testy. Trenér Juraj Jarábek měl dost práce v kanceláři, přesto si našel pár minut na první rozhovor v novém roce.

čt 31.12. | redakce

Lubomír Vlk: Bodový polštář z podzimu je důležitý, ale dál pracujeme s pokorou

Sportovní ředitel MFK Karviná Lubomír Vlk hodnotí v obsáhlém rozhovoru uplynulý podzim, který se vydařil nad očekávání. Mírné rozladění panuje pouze z nezvládnutých domácích zápasů.

Děkujeme Nadaci OKD za podporu mládeže
nadace-okd
Děkujeme Moravskoslezskému kraji za podporu
MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Děkujeme statutárnímu městu Karviná za podporu
MĚSTO KARVINÁ
Rekonstrukce sportovního areálu Kovona
logo